Pocit moci. v opozícii už také svaly mať nebude.
Pocit moci. v opozícii už také svaly mať nebude.
takže faktúry za telefón sú kauza... :D :D :D nie nadarmo ste dezoláti to najsprostejšie čo na Slovensku dýcha.
Proti tejto vláde treba bojovať, škoda, že vy ste ľahostajní k ničeniu krajiny... a ak niekto na to poukazuje tak neškodí, naopak. Odkedy je škodca ten čo poukazuje na zločin a nie ten čo ho pácha?????? to keď vás práškujú chemtrailsom tak ste takto osprosteli na ultimum.
Zločinci robia zákony, majú práva.. .a poctivý občan len povinnosti a pokuty.
Nech ho odvolajú, nič tým nezíska, ale bude za chudáčika.
mňa zaráža, že neuvažuje nad tým, že keď toto robí, tak sa mu to po voľbách niekoľkonásobne vráti... a ja si kúpim pukance a budem sledovať so záujmom ako si to bude užívať.
to čo slajáda len 100 krát lacnejšie. :D
Uraziť Gašpara... som sa pobavil.
lacne je to iba keď ide nakupovať Takáč. :D
ja som lacnejšie potraviny nesľuboval.. nech tam ide tvoj tlčhuba. :D
a koho som ešte volil? :D
to sa treba obrátiť na toho kto volil fica, ten tu 15 rokov demoluje Slovensko.
tak nech tam ide, môže si aj fotku urobiť.
to nezaujíma jeho.
a kvôli faktúram za mobil máme rozvrátené verejné financie. :D
To isté robí aj taraba... vyhodil dohodárov a to čo robili tí dohodári dal susedovi za niekoľkonásobok ako stáli tí dohodári... ale ani jeden z nich sa nechytá na kalináka..
to bolo pred pučom či po puči gruznskom?
Opozícia môže ficovoličovi ponúknuť aj modré z neba.. a aj tak to hodia ficovi, lebo to založené na viere nie na raciu.
Tak, smeráci prišli na to, že ich volič je totálne vymletý, že im už môžu hovoriť aj fantazy rozprávky a oni im za to zatlieskajú a dajú hlas... Za zlé verejné financie môže šimekčova mamka (Gašpar), keď porušuje zákon verejne nie je to porušovanie zákona (kalinák), kalinákovi za zlodejiny na prešovskej nemocnici treba dať uznanie (fico)...
to svedčí o jeho voličoch.
Odporúčame