Nedajte sa zmiast dezolati, ziaden Covid neexistuje
Nedajte sa zmiast dezolati, ziaden Covid neexistuje
Ja by som povedal skor hovnotrysk.
Popapuli dostane iba PutIerových 144 miliónov otrokov, ktorí si už nič poriadne nepozrú, iba na ruských štátnych weboch PuIerove budovateľské sračky, svetlé zajtrajšky a americku mandelinku , ktora ak sa nieco nepodari, tak za vsetko moze ona.
Niet tej sily, ktora by este niekedy na Slovensku pritiahla k (akemukolvek) referendu 50% vsetkych opravnenych volicov.
Bohovsky masti.... Asi zijes na Marse. Budicek!
Ved len pred len par dnami jeho Kovacik vyfasoval 14 rokov...
O com tocis?
Veď to práve urobil, mas to rovno v nadpise.... :-)))))
Vypocul hlas Hlasu a vopchal sa Pellerine do zadku
Koho už zaujimaju vyplody kreteena Blahu?
Ono je nejaka utecenecka kriza???
Policajti, vojaci, colnici, bachari, všetci musia na tomto šaškovať, pretože Babiš si potrebuje robit predvolebnú kampaň.
Dolezite je, ze tym priznal, ze neexistuje v krajine nijaka nezavisla kontrola volieb a ze je v jeho moci vykazat take cisla, ake si len zmysli.
geno, anal - gratulujem dezolat. Krajsie potvrdenie toho co som napisal si ani dat nemohol.
... no co mi este napises neborak?
Podla ocakavania - odronski dezolati sa tu predhanaju svojimi slaboduchymi primitivizmami voci prezidentke.
Ze s nou nemusia suhlasit, OK, ale hladat u nich nejake pokusy o nazorovu polemiku, o rozumne argumentacne spochybnenia jednotlivych jej hodnoteni stavu republiky, to je u tychto ludi ako ocakavat od Kotlebu citaty od J.W. Goetheho.
Obsahova skladba tych ich hejtov je tragickou vizitkou ich vlastnej ubohosti.
Vsetky hejty podla jedinej tupej schemy
- najdebilnejsie jednoslovne oznacovania jej osoby - skomoleniny jej mena, nadavky, pejorativne prezyvky (tato forma utoku od tychto prvokov svojou jednoslovnou skladbou vystihuje nizkost ich intelektu - nezmozu sa na vyskladanie myslienky vo forme co i len holej vety, nieto este suvetia)
- nekonecne omielanie, ze jej to niekto napisal (Lesko, Soros, US Embassy, zidojasteri...)
Tym sa vycet ich dezolatnych spôsobilostí nejako na prezidentku reagovat na konci.
Viac tito neboraci nedaju.
Tragedia
Sam v minulosti priznal , ze sfalsoval jedny volby.
V USA vdaka tradicne nizkej nezamestnanosti je prebytok vsetkeho, okem zamestnancov.
Navyse zamestnanec nie je obchodny artikel, ktory je mozne predat do cudziny tak, ako Vietnam predaval do CSSR svojich obcanov v áé. rokoch, ak si to takto myslel ty myslitel.
Že vraj referendum.
Pritom výsledky ten potkan pozná už dnes s presnosťou na desatinu percenta.
Áno, predstav si, že aj krajina, ktorá nie je v NATO (ale je s NATO spriatelená) môže vyrábať kompatibilnú techniku s technikou NATO
Nakupene su na zabezpečovanie kolektivnej obranyt v ramci NATO.
A ktože neustále provokuje, poriada vojensé cvičenia v blízkosti hraníc NATO?
Kto neustále narúša vzdušný priestor krajín NATO.
Kto neustále zastrašuje (sice muzeálnymi) strategickými bombardérmi pri hraniciach krajín NATO?
Fico je taky socialny demokrat asi ako morske prasa.
V skutocnosti nie je ani morske, ani prasa.
Jediny organ v state opravneny vykladat ustavu "porusil ustavu"?
Daj si pilulku.
Ty si ako ten sudca Lync, co oslobodil vraha Cinana, pretoze v zakone nebolo taxativne vymedzene, ze je zakazane zabit Cinana.
Daj si pilulku.
Odporúčame