"STOP" využívaniu sa nad chorobou premiéra. Nikto súdni človek, nebudete priať Pellemu zlé. Áno, my diskutujúci tiež mu prajeme skoré uzdravenie.
Iná vec je strana SMER, je to žiaľ "skorumpovaná" s "mafiánskymi" praktikami...
Marian Kočner hovorí na nahrávke o dohode s vtedajším premiérom Robertom Ficom.
„Ja som kedysi povedal Robovi jednu vec z očí do očí, takto ako tebe, keď sme spolu sedeli a keď som urobil to, čo som urobil, aby vyhrali voľby: Pokiaľ táto vláda bude vládnuť, chcem mať svätý pokoj, nechcem, aby sa do mňa nejaký k…t navážal, či to bude policajt, daňový úrad, alebo prokuratúra. A on mi hovorí: Budeš ho mať. A ja mu hovorím: Keď nie, ty nebudeš premiér. A on hovorí: Ja to viem. No, vybavená vec a takto to je,“ hovorí Kočner.


