počul si niečo o zákone na výpočet dôchodku podla dôchodcovskej inflácie- a o rok neskôr? asi nič
počul si niečo o zákone na výpočet dôchodku podla dôchodcovskej inflácie- a o rok neskôr? asi nič
neviem či niekto prepočítal- tí čo išli na predčasný získajú výhodu nejakých 7, 8 rokov- no potom ak požijú nejakých 10, 15.... rokov budú dostávať nižší dôchodok a štát možno v konečnom dôsledku ušetrí na vyplác. dôchodkoch
jednu strelu? už nebude strelec ale bitkár?
ako si prišiel na to že česká demokracia funguje lepšie? oni môžu komentovať na Slovensku všetko- oni sú demokrati??
to hovorím dávno- ludia majú rôzne stavby tela- nízky, uzemčitý, suchy kostlivec, svalnáč...........
jovinečko? to je kto? tí mladí by mali radšej ísť von, medzi ludí, športovať a nie čumieť na blbiny a ich tvorcov, nesledovať internetové nuly ktorí nič nevedia a všetko ukazujú
chceš tu vypisovať svoje bl..ogy a tu sa bežne diskutuje a tyká. takže nič vulgárne tu nevidím. a kto ti povedal že si korektný a odborný? tvoj dojem?
on už tam predsa dávno je
ako by to vyriešilo nelegálne prenajímanie? nie skôr zvýšilo?
svojim prejavom a postojom to tu robíš stále
takže nie vo ficovej?
pekne si sa podpísal!
kde držia také mosty? kolko kamionov denne po nich jazdí? bud rád že komunisti stavali- lebo od nežnej sa nevedeli ani udržiavať
ze by - absťák??
+++++++ neviem prečo nám tu vypisuje svoje židovské postoje
už nám tu "odborníci" prestanú dávať bratov za vzor?
Odporúčame