ty hovor niečo o demencii fatra :-)
+++++++ neviem prečo nám tu vypisuje svoje židovské postoje
už nám tu "odborníci" prestanú dávať bratov za vzor?
asi preto že nedrancuje všetkých dookola
kde na vyspelom západe majú matky tolko materskej, rodičovské.......?
ani podpísať sa dobre nevieš dem...
a predávať západným kapitalistom mal kto v programe?
kapitalizmus? v žiadnom prípade- ved to russi, a aj slováci......... skrátka komunisti
nepočúvaj kolegov pacientov
ked oni to z kanclu alebo autiaka nevidia
nevieš? on je nadčlovek, slušnák a elita- ale vyjadruje sa ako najväčší bl.zon
ty si ozajstný slušný k..lopúch
uklidni sa, daj si príklep oo radiator- aj dva
trochu- dosť- neskoro si spomenula na rodinu
filip- miesto obhajovania genocídy sa radšej zober a chod humanitárne pomáhať
každá hranica bude nespravodlivá- pre niekoho
Odporúčame