počúvaj aj niečo iné- nielen kolegov
počúvaj aj niečo iné- nielen kolegov
alebo by mohli začať makať
ale to neboli zamestnanci- lebo tých sa nikto neopýtal či majú na chlieb
vieš kolko rokov ubehlo od nežnej? a z toho 14 vládne fico.
tak to je- nastavujú si to tak aby nemuseli skoro nič platiť. a všetci(dokonca to tvrdil aj matelko) to vedia no nič sa s tým nerobí
asi to robí zle. štát predsa na začiatku pomáha. ked to nevie nech robí niečo iné
doteraz tak nerobili?!
a tvoje kecy pre nikoho
len či sa nejakí toho dožijú!?
lebo sú realitáci nenažraní!?
a vieš že máš pravdu- môj syn je IT-čkár- a má sa super(ako v nemecku)- a iste nepôjde makať na pole. A čo tvoje deti??
ale títo mudrci zabúdajú napr. na to ako igiot ked bol v opozícii vykrikoval o vysokých platoch- no ked bol pri koryte- nechcel o znižovaní ani počuť. A teraz zase vykrikuje- no je to pacient- a mnohí na to zabúdajú
prepáč- to myslíš vážne? matelko si len tak tára- bez zodpovednosti za svoje slová- a ty mu na to skočíš? som sklamaný
to sú iste kecy! poznám vela prípadov ked zomreli na rakovinu velkí športovci- aj mladí
ako môže nejaký "človek" obhajovať genocídu?
Odporúčame