mali(musia) kupovať emerickú
mali(musia) kupovať emerickú
to len ty nič nechápeš
len sa vytešuj- ved ti sklapne
slobodný trh - to myslíš podvody?
podpruješ podvody?
povedz konečne niečo múdre ty
nesekal tam krovie?
:-) blázon
vraj máme najviac policajtov na obyvatela- a ešte je podstav? niekde je chyba
weiss na liečenie!! a nie do telky
a Weiss na liečbu- obidvaja
si nepriatel ruska? si! predávame a kupujeme na burze kde sa stanovuje cena podla ponuky a dopytu?
takže tým kolko zadotujú? 20 €?
pozám prípady ked chodia baviť deti do emeriky- o čo ti teda ide?
A ty chápeš o čom ja píšem? matka ostane doma sama a mladí na nu kašlu- a ešte požadujú aby im prišla baviť deti.
ferenčák to má ťažké- ocitol sa v nesprávnej strane a teraz nevie ako von z konope. aby sa jeho životný partner neurazil!
tí to majú(aj teba) na háku
musia sa poponáhlať- aby to stihli skôr ako táto vojna skončí- a potom bude zase bitka o ruské energie- a amíci už nepredajú. A kašlať na nejakú ekologiu, zvýšené ceny............... ved to občania EU zaplatia. A to už teraz majú štáty obrovské dlhy https://www.startitup.sk/europska-unia-celi-…
Slovensko vymiera, má čoraz menej obyvatelov- chcelo by to nejakú skromnosť, pokoru, obetavosť a nenechávať starých rodičov doma samých bez opory, bez pomoci- ba ešte naopak- mama. otec, prídte mi pobaviť dieťa- aj cez pol zemegule
aspon to nebude mať daleko do exotiky
Odporúčame