to je tak ked sa do vysokých funkcií dostane kdejaký nímand- bez kvalifikácie, bez skúsenosti, bez morálky, bez empatie..............
to je tak ked sa do vysokých funkcií dostane kdejaký nímand- bez kvalifikácie, bez skúsenosti, bez morálky, bez empatie..............
takže čo- budú len nízke ploché EM?
chcel som dať blogerke +++++ za dobrý článok, ale kvôli tomu čo spomínaš som nemohol. Aj ked takýto spôsob výchovy je dnes bežný aj u mladých rodičov.
nevieš byť aspon trochu norm..reálny? Stále ťa zaujímajú také b.bosti.
To nie je dôležité, komu to vadí(okrem zabíjaných)? nikomu! dôležitá je len UA!
ešte by som dodal- sebakritika, zamyslenie sa nad svojím konaním
a ty? ty nie si ani líder- ty si len sprostý!
píšeš pekne rozumne, no nemáš nejakú úchylku s tými japoncami? čítal si o obrovskej poruchovosti Toyoty?
kde ich stratilo? Nie je tam chyba? nemalo by už byť 2 100?
ty nemáš pravdu ani ked sa pomýliš
no a? trh to vyrieši- či?
eubrusel úradníci rozkážu- a ty musíš vyrábať- aj ked nepredáš. im to neva
++++ + zdechlá ryba
ťežko- alebo vúbec
ved sa už tým amikom tak niekam nestrkaj. Hotoví mierotvorcovia- ku indiánom, otrokom, vietname, iraku, afganistane, irane............................................. .................................................
jeho už kleplo dávnejšie- už si ani chudák neuvedomuje ako si sám škodí
odpustiť neznamená zabudnúť
celý ten EUbruselský spolok je mimo- to sú nadludia- ich sa to čo kážu chudobe netýka
zase si mimo
Odporúčame