a ozval sa de.ent izaac
a ty zase nevidíš čo sa tam dialo a deje
ale prachy brať odvšadial mu nevadí! či od jedného, čo od druhého agresora! len už mu haraší
je potrebné firmám doplácať na zamestnancov
mal som servis na plyn. kotol- za 3/4 hod. 150 €
on sa nerobí
a partizán bude partizánčiť pri Pc a trepať som.riny
+++++++
asi nevie o čom hovorí. A môže aj na allin cestovať
no neviem či je to tak- a o kolko prídu?
peniaze inkasovali už od oktobra min. roku a ešte aj včera- a včera skrachoval!! čo teraz s klientami, peniazmi a najmä s p.Berkešom? mimochodom- mám s touto CK skúsenosť- ked začal kovid mal som zaplatenú dovolenku- tak ju zrušili a peniaze mi poslali(chvalabohu aspon to) o rok a pol. A nejaká kompenzácia? To ich ani nenapadlo!! šikovný podnikateľ! ale prezident!
rodičia kúpia decku kolobežku- ved na to majú- pustia von, a po starostiach(momentálne). Aj u nás nedávno zrazil chlapec na chodníku pani s kočiarom- prišla po nu záchranka
počul si niečo o priemerných teplotách? Pamätáš aj na zimu od decembra do apríla, na zálahy snehu? kedy si to videl naposledy? A boli aj vysoké teploty, ale boli aj dlhé chladné obdobia - to neznamená že sa teraz neotepluje
počul si niečo o tom kde dnes vykopávajú zamrznutých mamutov? čo tam asi robili??
nie je to genocída?! tak je to vraždenie! v poriadku?
https://www.autotrendy.sk/2025/05/21/energet…
a takých článkov je mnoho
uvidíme, počujeme! ked to príde.
ale je to pravda
boooože- akí mudrci tu mudrujú!
Odporúčame