jasné- podobne ako sypanie zrna do mora- kvôli cene. len načo na to dávajú dotácie??
jasné- podobne ako sypanie zrna do mora- kvôli cene. len načo na to dávajú dotácie??
tak je divné že ty nešetríš- alebo ani nie
si taký počtár- tak vysvetli ako by mohol byť skvap. plyn spoza mora lacnejší ako plyn dotiahnutý rúrami s russka? a to nehovorím o ekologii
teba ohúri len lacnejší snop sena
takže komunisti? ja že fico! preber sa kde sú už tí komančovia
a olajnaci- nikde
ved vidíš- ten je furt blokovaný-na intelekte
žiaľ- len to asi vie- pindať a špiniť. dobrý perspektívny budúci priemer a minister financií- čo nemá ani vlastný účet lebo ničomu okrem kecov nerozumie.
a tvoje kecy teba
ty senožer si žil predsa niekde inde- a je to aj na tvojich ujovinách vidieť
a svetové ceny energií sú v pohode?
odpísali už pred šampionátom? a možno mali pravdu a videli reálie. a ako je poskladaný tým je zodpovednosť trénera(aj ked neviem ktorého)
a čo všetko je na dlh? dlh štátu(štátov), firiem, súkromníkov.... všetko na dlh(väčšina)
a svet mlčí!! haloooo- demokrati- ticho, nič vám nevadí?
profesor na škole nám hovoril- nekradnite pod pol milion- lebo vás zatvoria! A to bolo ešte v sk
je neschopný- ešte ho pochváľ
Odporúčame