ale nikto tu nespomína polročné, ročné odmeny v tisícoch
ale nikto tu nespomína polročné, ročné odmeny v tisícoch
zažil som ako p.učitelka išla na dva týždne zastúpiť cez prázdniny do obchodu predavačku- po týždni už mala toho dosť- nikdy viac- od rána do večera, ludia drzí, ešte aj v sobotu
kedfy vznikne koalícia na podporu občanov EU??
nemáme dlhodobý plán pre štát, každý kto príde si vymýšla svoje a opozícia len protestuje- a je jedno kto to je
a nielen do 60ky- aj do 70 aj 80. Takí sú prepracovaní, uťahaní
bol si už niekedy na vidieku?
presne - pozrime na pomer - prac. doba, volno, prázdniny....... plat
ale toho vyučili odborníci
neviem kde žiješ ale vyjadruješ sa ako posledný spoluobčan
kto si môže robiť v normálnej robote celé roky práce a skúšky počas pracovnej doby? študovať, robiť druhé roboty......? hotoví supermani tí učitelia
drbe tebe- stále sa hovorí o nástupnom plate- no učitelia majú tabulkové platy a nikto nespomína kolko majú po 10, 20, 40 rokoch. Dajte to raz na plac- kolko?!
a čo ho naučí učiteľ?? výsledky čoraz horšie a platy čoraz vyššie. Kem majú málo nech idú do lidla alebo na východ ku spoluobčanom- budú to mať ľahšie a lacnejšie- ked tí nevedia ani načo je tečúca voda a WC
nevidíš to okolo seba? nevidíš výsledky testov, prieskumov??
a na tebe je vidieť čo si zač a čo ťa škola "naučila"
alebo sú takí unavení a prepracovaní že majú na to čas a chuť!! Kto iný môže robiť ešte v dalších robotách? kto to zvládne- fyzicky a časovo?
nohovor hop kým ti nepreskočí! čítaš aj niečo o poruchách, servisoch EM? lôebo sa zdá že to vidíš velmi jednoducho. Všimni si Holandsko- čo sa tam deje.
Odporúčame