lebo fico
matelko a spol. to mali ťažké!? takže títo to majú(a ešte po tom čo napáchal) ešte ťažšie!?
máš v sebe ešte niečo iné okrem hnevu, najmä v hlave?
hádam porisko?? :-))
si nejaký onaký inaký??
1 000 x 1000 = ??
že si ty učiteľ?! ked to majú také ťažké nech idú tam
ale takto žije väčšina rodín- z dvoch príjmov
videl som to- a oponenti akosi stíchli. No bol tam aj starší pán ktorý vraj má partnerku ukrajinku a ten tejto ukrajinke vynadal- že je zradca a že musia bojovať. Ked sa ho redaktorka spýtala či by poslal svojho syna na smrť tak po výhovorkach povedal - áno
nemocnice už sú? niet kde dávať peniaze?! kto sa na tom nabalí??
doteraz tu také zariadenia neboli?
to bude isto hoaxx
niekto rád to, druhý ono- čo je na tom?
ako písali- to už myslia na dobré časy
nejde o UA! ide o rozbitie ruska
najnižšie platy?? :-))
už nemajú astmu? skúšajú niečo nové?
čo je, čo sa stalo? nie sú tam inakí, odlišní........? či sú a nepáči sa to ludom?
zamestnanec nadáva na p. podnikatela- slabo platí, všetko si odpíše, vily, autá, dovolenky, je v strate, podnikatel na zamestnanca- nemá žiadne starosti, nemusí sa starať, makať,odrobí si a má klud............. dobre je tam kde nie sme!!
Odporúčame