To sú kto? osobnosti??? :-))) flákači, velká láska! :-)))
To sú kto? osobnosti??? :-))) flákači, velká láska! :-)))
jasné že fungujú- krachuje celá EU
to ich zachráni? rozdať miliardy? :-))
ešte si zabudol spomenúť aký je to chameleon a obracač kabátov táto stará pani
pokial sa pamätám, tak už C 3 ho mala pripomínať
minule som čítal že od apríla idú v Rakusku platiť za EM pevný poplatok- od 70 až vyše 1000 € za vozidlo- podla velkosti či ako
no toto! to nie je sadarmo?
dodnes nemá štát vyriešené vymáhanie pokút od zahraničných vodičov- no vynahradí si to na vlastných
++++ -minule tu bol článok ako môže policia dávať pokuty za blikanie svetlom vodičovi ked upozorní protiidúceho na hliadku. pomahať a chrániť
skrátka- starý chameleon
ale vyjadruješ sa ako nejaký senožer- to bola asi nejaká vysoká trojposchodová škola
ked si neprešiel kvôli dierke- tak sa čudujem ako tu môžu jazdiť rôzne deravé šroty najmä spoluobčanov!!
tá je múdra ako rádio! a tej jej rehot :-(
hovoríš o sebe
svet sa na r.. - na ruby obracia! ten čo prehral bol výborný, ten čo vyhral bol zlý.
už máš zbrane?
Odporúčame