banderovci na UA?
ja ti dám inú radu- skús vyjsť, prestane
kde by mohol starostovať senožer valdis? leda tak v PS
senožer rožný si tu hlavne ty
aj amíci chcú novodobé kolonie
v naj demokracii o všetkom rozhoduje nedoštudovaný vodca?? chudáci!
babka k babce...... u nás je vyše 70 rôznych dávok- a oni ich vedia poberať. práve včera som počul- mama sa urobila na hlúpu a dostáva peneži
nechápeš? kolko ide na príživníkov miliárd, ale tí nikomu nevadia?
alebo nebudeme vyhadzovať prachy na tých čo nič neurobili
100 miliard do bánk a potom ich sprivatizovať za pár šupov atd atd
:-))) ty si iste šulinov kekonom! a možno raz budeš aj dôchodca
ale prečo stále vypisujú ako niet na dôchodky, ako sú dôchodcovia príživníci(aj tí čo odpracovali 40 +)a skoro nikto nepíše o príživníkoch s istej velkej menšiny čo nič neurobili okrem detí?
ako bývalý 2x odsúdený prezident!?
čo si to tí ľudia dovolujú- chodiť do lesa??
máš recht- ešte dobre že tam vtedy boli odborníci- pacient a spol.!! :-)))
Odporúčame