že vraj - best :-)
tá by mala niekde bručať a nie vystupovať na verejnosti - korupníčka
nie každý je senožer ako ty pandúr valdis
v klietky si prežúvaš seno ty senožer
prežúvaj senko a nemiešaj sa do debaty ludí!!
nie každý má rodinku ako ty senožer
prečo spomínaš gramotných? ved ty si negramotný senožer- ty tomu nemôžeš rozumieť!!
ten pán ferenčák by sa mal pozrieť na svojho milenca- nevie čo sa deje
ved na vine je predsa taraba! ved aj tu to čítame! zodpovednosť ponesie kto? títo darmožráči?!
a kedysi sa dalo klidne v lese späť pod stromom, v stane......
a nezabúdajte, že sú aj ludia čo v lese žijú, pracujú.....- ide im o život!
ty si zodpovedný- ty si tu bliakal ako vraždia mäsožravcov medvedov
keby si tu neplakal bolo by sa urobilo viac! aj ty si za túto smrť zodpovedný!
ved ty a podobní ste vyplakávali- zavraždili už 10 medvedov- či?
starý senožer valdis zase všetkému rozumie!! v r..i bol, a ho..o videl. stojí pri krmelci a prežúva seno
a kde v EU, vo svete to teraz posledné roky rastie??
Odporúčame