nie momentálne- už historicky dávno
nie momentálne- už historicky dávno
robí ti dobre robiť zo seba drístača?
málo- davaj!
celkom v pohode film
teraz? božie mlyny melú pomaly- veľmi pomaly
??? ali paša s vami zatočí
že by konečne? nájdu si konečne čas na robotu? niečo podobne ako za čias matelkoviča a spol.
kolko dzeci treba na 10 000? - to bolo ešte v korunách.
hádam niekto nepôjde dve ulice pešo??
nemám žiadného vodcu- nepotrebujem ho- no tie tvoje(a podobné) kecy mi lezú hore krkom. keby si nemal fica, tak si ho musíš vymyslieť!
tu ti musím dať +++++++ to ja hovorím už dávno- no ukludnujú ma že to sú drobné- ale nikto nehovorí o dalších investíciach- na bývanie, na byty, na inžinierske siete, na vodu, na pozemky.........!
++++ a ked to všetko využije a nebude mu tu už vyhovovať vyhodí ludí na ulicu a odíde preč
ficina- to je kto- matelko, šimečka alebo roscoe? už máš aspon 18?
hovorím o tom - treba o nu zabojovať- všetci zabojujú, poberú dotácie a potom sa spustí marič
máš z toho strach?!
a čo tak od nich niečo vyžadovať a nielen im dávať a zadarmo? Tak majú žiť rodiny?ale o to sa musia starať rodičia nielen o robotu "kolo dzeci"!
Odporúčame