potvojom zverejnení som to skúsil.. 2x asi okolo 23.00 samozrejme nikto sa do štúdia nedovolal ani ja.. len mi naskočilo, že skúste znova.. a pritom to bolo úplne jednoduché uhádnuť.. im nešlo o uhádnutie..lae o to, aby zinkasovaliza zavolanie čo najviac penez.. a nedávali ťažké otázky.. aby volalo čo najviac ľudí. počas 30 minútčo som to sledoval neprepojili do študia ani jediný hovor.. mal si pravdu.. len jedno je nejasné..tie súťaže stále pokračujú.. tak ako to že neskončili ak sú stíhané?? televizia tiež musí z toho dobre ryžovať.. ked ich nechá pokračovať napriek zrejmému podvodu a manipulácii...

