stále si nepochopil, že radičovú zvalili jej kolegovia.. prefíkané myšky dzurinda s miklóšom.. len oni ju presvedčili aby spojila hlasovanie o eurovale a dôvere vlády.. sulík od samého začiatku tvrdil to, čo urobil,, že za euroval nikdy nezahlasujú.. a tak sa aj stalo.. ak by tie dve krysy neporadili svojej premiérke aby spojila hlasovanie, tak by euroval neprešiel a dôvera vláde by bola odsúhlasené.. toto stále nechápeš? a prečo to urobili? lebo Ivet len nastrčili do premiér kresla a chceli aby urobila čistku, chceli ju spozadia ovládať.. ona sa však nedala.. a tak sa rozhodli, že v predčasných voľbách potkany uchopia moc.. no prerátali sa a volič povedal.. dosť bolo nestabilného vládnutia čo samo seba prekacuje.. a dal absolútnu moc smeru..VOLIČ a dzurinda s miklóšom za to môžu.. a nie sulík.. skús si zapisovať ( nie tu na sklo ) všetko čo sa deje a potom si to spätne čítaj , lebo zabúdaš.. alebo nás úmyselne klameš, čo by bolo ešte horšie. Na SKOK zabudni,v parlamente 2016 nebude!

