verím v vzkriesenie TELA a V ŽIVOT VEČNÝ... žiadneho duchovného tela.. ale TELA.. vy si to vykladáte jak babka karty..tú bibliu...
verím v vzkriesenie TELA a V ŽIVOT VEČNÝ... žiadneho duchovného tela.. ale TELA.. vy si to vykladáte jak babka karty..tú bibliu...
ved si sám napísal.. že adam sa stal nesmrtelnou dušou.. tak??? sám nevieš čo píšeš?? a potom sa s tým hádaš??
odkedy je zhodnotenie telesného vzrastu dôvodom na žalobu?? a voľby nemajú dopadnúť nikdy inak ako chcú voliči.. alebo máš iný model demokracie, v ktorom rozhoduje niekto iný ako volič?? mne je ľúto takýchto názorov ako predvádzaš .. máš naviac.. toto je pod tvoju úroveň
to ej len jehovistický preklad.. živou dušou.. nie .. tak to žiaden žid neprekladá.. ani kresťan.. len jehovisti.. ak je bez tela duša mŕtva.. ( lebo až po vdýchnutí do človeka sa stala dušou živou podla teba) tak duša nežuijevečne.. a je mrtva pred narodením jedinca a zomiera po smrti tela jedinca.. takto to myslíš?? a čo potom je v botlitbe verím.. vzkriesenie tela?? akého?? ak raz po smrti tela duša zomiera.. tak ni ej evečná.. a nemôže potom ani v žiadnom nebeskom tele žiť večne ani tých 144 000 vyvolených.. skrátka to máte popletené.. duša bud je nesmrtelná.. od začiatku vekov až po ich koniec.. alebo je smrtelná.. nič medzi tým.. alebo nie je.. a prečo žiť na zemi?? byť stvorený na obraz boží znamená byť bohu podobný.. a nie rovnaký.. to je všetko.. napríklad mať jeho DNA.. aspoň čiastočne.. a vo tem to je.. ak by si bol nesmrteľný rovnako ako boh.. prečo nie si vševedúci a neomylný rovnako ako boh?? prečo si si vybral len nesmrteľnosť?? takže??
http://www.median.sk/uvod.htm toto je stránka agentury MEDIAN.. kde sú tie ich prieskumy?? a toto je stránka FOCUS http://www.focus-research.sk/ môžeš si tam nájsť ich výsledky niekoľko rokov dozadu.. a porovnať so skutočnosťou.. čo je dôveryhodnejšie?? a solídnejšie? a stránku agentúry Mvk som nikde ani nenašiel.. len články, ktoré citujú výsledky jej prieskumu.. ako to?? pre toto ak niečomu ako tak dôverujem.. tak jeto focus slovakia.. lebo jej výsledky sú ľahko identifikovateľné a porovnávateľné v čase.. dajú sa odhadnúť trendy a presnosť..
a ešte čosi.. použil si slovo pertinentný.. nesprávne.. lebo to neznamená správny.. impertinentný je .. nepotrebný, bezočivý opovážlivý.. a pertinentný je POTREBNÝ pre niekoho.. a nie správny.. pertinentná informácia je tá, ktorá niekoho zaujíma.. to však neznamená že je aj pravdivá.. pertinentný nehovorí NIČ o pravde alebo nepravde informácie.. v tvojom prípade vzorca.. u právnika je pertinencia- príslušnosť k hlavnej veci.. a znova.. to neznamená že je to pravdivá informácia.. len potrebná..
ako si krásne odporuje to kresťanstvo.. VERÍM V VZKRIESENIE TELA a V ŽIVOT VEČNÝ.. ntak čo táraš o večnom živote duše?? keď máš veriť vo večný život aj tela.. pre vyvolených??? ujasni si pojmy a potom píš o dĺžke života.. ak totiž je duša nesmrteľná.. žije VEČNE teda aj pred počatím tela.. večnosť nemôže byť jednosmerná.. od počatia tela ... ako sa nás tu snažíš presvedčiť pre tebou vypočítanú dĺžku života.. Duša ak jevečná, žeje aj pred počatím..tela aj po jeho smrti.. takže??? poraď sa so súdruhmi vykladačmi zákona a skús znova.. a ujasni si o akej dĺžke života budeš písať.. či o dĺžke života tela, duše, alebo o ich spoločnej dĺžke existovania .. jednej duše v jednom tele.. nemôžeš miešať hrušky s jablkami..
mvk je jediné optimistické.. taká agentúra AKO dávala smeru v decembri 43% teraz predvčerom preskúmala pre smer 40,7%, čo je však horšie.. pre zbytok nikomu nedala viac ako 10%.. Sieť 8,1, MOst 7,9...SnS 7,4 a SaS 6,2, OLANO 5,7 a KDH s 5,6.. takže smer by zostavil zasa vládu sám lebo by mal 75 kresiel.. Ja najviac dôverujem prieskumom FOCUS, lebo sa dajú priamo vyhľadať na ich stránke aj desať rokov späť.. zbytok agentúr len preskúmaa nezverejní.. píšu o ich prieskume len ostatné médiá. a čo je najpodstatnejšie pri Fokuce si môžem overiť trend a aj prsnosť .. pri zbytku nič moc.. takže Fokus dal naposledy smeru okolo 38%.. tovj optimizmus je je len v tvojej hlave a nezdieľam ho.. neustále hrozí a aj reálenbude vláda SMER + 1( a o toho jedného sa pobije sns, sieť a most.. ) povieme si po voľbách.. osobne vidím smer nad 34% a druhý v poradí nebude mať viac ako 15... NIKTO nezostaví zlepenec všetci proti smeru. to sme skúsili a nedopadlo to dobre. Výsledkom zlepenca je samovláda smeru.
takže milé ISU... si ešte nedospelé, lebo otázka na ktorú mi odpovedz je jednoduchá a mohlo by si vedieť odpoveď:
- akú hodnotu by mal teraz vyrokovaný sľub odchádzajúcej vlády ?? že niečo po voľbách zmení?? asi dobre vieš, že zákonn, ktorý by bol platný aj po voľbách sa prijať nedá, ani keby sa vláda aj ty na hlavu postavili.. takže.. rokovať a niečo sľúbiť?? nezdá sa ti to zbytočná strata času?? lebo taký sľub nemá žiadnu právnu silu pre novú vládu, ktorá vznikne po voľbách.. takže?? k čomu je toto teátro ?? ak nie len k vytĺkaniu antifico kapitálu?? skús mi relevantne odpovedať... aký zmysel to okrem toho politika má?? píšete že dlhodobo sa snažíte.. no ale treba sa snažiť vynakladať energiu cielene a teraz ju hádžete do vetra.. škoda.. lebo body ficoidom nevezmete a akýkoľvek vyrokovaný sľub bez zákona nemá žiadnu cenu vzhľadom na nového ministra školstva... čo ak bude hruškový či sulkovcový?? a nebude ficovcový ten nový minister???
ak strana získala toľko hlasov, že môže vládnuť sama, tak to nie je diktát, ale výsledok demokratických volieb.. zle si volil a takto to dopadlo.. píšeš nezmysly a uberáš tým pravici možných voličov.. lebo si povedia.. tam sú takíto trulovia?? no kašlem ja na také strany.. a radšej voliť nepôjdu, ako by mali hodiť hlas rovnaký ako ty.. to čo robíš sa volá MEDVEDIA SLUŽBA PRAVICI.. odstrašuješ potencionálnych voličov. kaníkova reforma zabila dôchodkový systém, umožnila len jedincom odkrojiť si svoj diel tebou sporených penez bez toho, aby priniesli pre teba ako sporiteľa zisk.. iné by bolo, ak by mohli svoje 3% brať len z vytvoreného zisku pre sporiteľov.. a to ešte vykuk kaník neustanovil pravidlá vyplácania.. na to sa úplne vykašlal..tak poďakuj jemu za tú zmršeninu čo platí. Kaník vymyslel reformu podla ktorej ti druhý pilier prinesie 150 evri mesačne len ak máš zárobok nad 1800 mesačne.. pre koho bola tá reforma ?? pre teba valcéra? učiteľa? nie,len pre teba ako súdruha úradníka
skús vymenovať tých vysokých funkcionárov KSČ v strane smer.. a otázka.. podľa akého zákona by mali byť potrestaní? aký zákon porušili v dobe svojho pôsobenia komunisti pri moci? tí čo porušili sedeli.. a zbytok?? ako by si chcel niekoho trestať retroaktívne?? nei je to dosť dobre možné podľa princípov medzinárodného práva každý zákon začína platiť až dňom nadobudnutia jeho platnosti.. ak bol prijatý zákon o nejakých zločinoch komunizmu včera.. a platí odo dnes.. tak podľa neho nemôžeš trestať niekoho za zločin spáchaný predvčerom.. lebo vtedy to ešte trestný čin nebol.. to čo robil.. môžeš len jeho konanie morálne všeobecne odsúdiť.. nikdy som smer nevolil a voliť nebudem.. ale ani nikoho iného.. zlodej ako zlodej
a prečo ich potom ty y tebe podobní označujete ako červených pohrobkov komunistov?? ak sú pravica ako si správne podotkol??
a niečo k blogu alebo jeho tvorcovi nemáš??
v školskom roku 2015/16 majú školy prázdniny takto : 29-30.10 2 pracovné dni, 23.12-7.1. (8prac.dní) 1.2. (1)
jarné 5 prac. dní, veľká noc 2 prac. dni. spolu 18 pracovných dní + letné prázdniny 44 pracovných dní.. teda spolu bez žiakov 62 dní.... učiteľ má dovolenku 40 pracovných dní.. a preto v lete musí do školy.. obyčajne prvý týždeň júla a posledné dva augustové( 62-15).. ak sa majú tak skvele.. prečo nie ste všetci učiteľmi? celoživotné vzdelávanie v podstate počas osobného voľna( odučiť si musia) platy ako stredoškolák... strop po 25 ročnej praxi niekde nad tisíc ečiek v hrubom. Tárať, že sa nič nezlepšilo je klamstvo( bez ohľadu na platy sa situácia aj v školstve aj zdravotníctve vyvíja.. a to k lepšiemu, lebo napredujú technológie) samotné zvýšenie platov neprinesie žiadne zvýšenie kvality ani zdravotníctva ani výuky.. Dochtorom zvýšili a čo sa stalo? naďalej tam trčia deň- noc a potom ešte v svojej súkromnej praxi.. a to plakali že ich to ubíja.
ak oslavuješ mečiarovho ministra Pišúta, tak si bol sám mečiarovec.. ako je možné , že bývalý komunista, potom mečiarovec za ktorého si bol kooptovaný do riadiacej funkcie v odbore školstva na okrese neustále nadávaš na komunistov a mečiarovcov?? ako je možné, že si si zval funkcionárku smeru za manželku a neustále nadávaš na smer?? z týchto pár riadkov je vidno, že si prospechár, ktorý urobí hocičo, len aby bol na vlne úspechu.. a keď sa potom nezadarí, tak začneš na tých ku ktorým si sa votrel nadávať a chrliť oheň... nemáš morálne právo po takomto preskakovaní niekoho poučovať...
- napadnutie žien v nemecku NEMÁ s ficom NIČ spoločné.. ani so slovenskom ani so smerom.. pochopil si čo sa vlastne v tej noci stalo?? SOTVA.. ako tvoj blok, rovnako drísta v kravíne pod kravami.. pri určitej činnosti po výdatnom obede....
pochopil som ťa dobre?? stalo sa to masové napadnutie žien v nemecku práve preto, že to prorokoval fico?? IDIOT... si jediný , čo kotkodáka hlúposti pri každej príležitosti.. aspoň si si to po sebe prečítal??? čo si týmto blogom chcel povedať.. milujme ich a podsuňme im svoje ženy a deti.. ved majú tiež ľudské potreby ktoré im dal boh.. ????
toto video nie je z nemecka a je z roku 2013... klikni si na odkaz na originál, dostaneš sa do jutubu a tam uvidíš jeho pôvod
pri mečiarovej elektre ťa zaujímalo kde na ňu vzal?? ak nahral niekto hudeka s lexom ( dám ti pusu na čelo ak ho kopneš do gúľ) tiež kde sdku vzalo tajnú nahrávku ministra vnútra s šéfom SIS?? zaujímalo ťa kde sa zval hlas podobný ficovi čo zarobil vlastnou hlavou?? presne rovnaké zdroje dávajú aj tieto informácie.. volajú sa tajné služby.. pustia čo chcú a komu chcú a presne kedy chcú.. a nemusí to byť ani pravda.. tá nikoho nezaujíma.. národ zaujímajú senzácie.. a toto senzáciou je.. ak sa preukazuje, že zlodej kričí chyťte zlodeja..
tým , že ma budeš dehonestovať svojimi pochvalami nezmeníš nič na faktoch, ktoré som opísal.. ano.. každý vrátane fica kradne ako sa dá.. ved som to napísal.. ale ja trvám na slove KAŽDÝ.. teda aj tí tvoji pánbíčkari na čele s opilcom hurškovým či figliarom.. každý si načrel koľko vládal.. otvor oči a preber sa.. popletené to máš ty, lebo si si natiahol dres jednej strany a zostal ti visieť cez oči.. a tak slabšie vidíš .. vidíš len jedným protismerom.. zbytok ti zakrýva tvoj dres za ktorý sa snažíš aj kopať.. :)
Odporúčame