krásne skóre.. v tých hektolitroch.. :)
ved je to presne v súlade s portiterorostickými zákonmi prijatými v USA po 0911.... v čom vidíš problem?? ja v ničom ..
ja a pomotané?? asi sotva.. aj neobdivujem ani jediného zlodeja.. ani socialistického ani kapitalistického.. zato ty máš svojich zlodejov rád a podporuješ ich. či doma či tých zahraničných.. a preto ma nechceš vidieť normálneho.. môj politický nihilizmus vychádza z hlbokého presvedčenia a historickej skúsenosti, že všetci čo sa dostali k moci , tam boli z jediného dôvodu.. vziať si viac ako im patrí.. a je jedno či hovorím o osobách alebo skupinách osôb či národoch.. príklad? kresťania. z prenasledovaných sa stali v dobe rozkvetu ich moci prenasledovatelia.. komunisti.. z prenasledovaných sa stali v dobe ich rozkvetu prenasledovatelia.. a tak je to so všetkými.. aj v malom.. teda u nás na slovenskej politickej scéne.. preto som NIHILISTA politický a neuznávam ani jednu skupinu čo nás ovláda.. vymení ju iná, rovnaká len s cieľom ovládania iných..
až prišiel engelss s marxom a povedali.. takto vzniká nadhodnota ktorú si prisvojuje kapitalista.. a založili ideu socializmu... všetko všetkých.. nič nikoho.a ich nasledovníci platení nemeckým kapitalizmom v rusku pre urýchlenei porážky cárskeho ruska v 1 svetovej zrealizovali myšlienky angličana a nemca.. a vytvorili pre seba spravodlivú spoločnosť, kde všetko bolo všetkých a nikoho nebolo nič.. a zasa sa dejiny opakovali.. lebo "červený náčelník prehlási, že potrebuje viac ako všetci, a vykladač jeho snov tiež musí mať viac ako všetci.. a potom sme sa proti tomu vzbúrili a vrátili sa o asi 60 rokov späť a odovzdali majetok vzatý socialistom znova kapitalistom. .nič sa nezmenilo.. od prvotno pospolnej spravujú naše veci zlodeji a tí čo chcú mať viac ako ostatní, bez rozdielu IZMU ktorému slúžia.. feuda, kapita, social, komun- IZMU.. VŠETY IZMY sú rovnaké, slúžia menšine na to, aby ovládala väčšinu.
nalejme si kresťansky čistého vína boh stvoril zem.. stvoril všetko vrátane človeka.. takže moja otázka znie.. kde sa do prdele vzal ten súkromný majetok, na ktorom je postavená kapitalistická ideologia?? kto si prvý dovolil privlastniť niečo, čo stvoril boh pre všetkých?? ty zazlievaš ficoidom a mečiaroidom že si nakradli. a čo urobil prvý kapitalista?? ukradol si do feudála.. nedostal nič od boha.. ale vzal si a nechal viac ako mu prináležalo.. a v tom ten fico len pokračuje.. aký rozdiel ?? ŽIADEN.. kde vzali miliardy tých 10% ľudí čo ovládajú ekonomicky celý svet?? UKRADLI ZBYTKU SVETA... nič viac a nič menej. Ak všetko bolo všetkých mali mať všetci z toho rovnaký prospech.. silnejší mali pomáhať slabším a spoločne užívať plody svojej práce.. ( prvotno pospolná spoločnosť.. až zrazu náčelník povedal.. ja som váš vodca.. mne patrí najväčší kus masa.. a toto je vykladač snov a jemu musíte dať všetci podiel zo svojho masa a vznikli prvé rozdiely, dedili sa,toto je podstata pravice!
ten zázrak s daňovou reformou čo zneschopnil na tri mesiace daňový úrad a celý systém skolaboval?? Vzali úplatky za odovzdanie diela , pričom toto nebolo schopné fungovať? lebo sa akosi pozabudlo na databázy daňových subjektov?? ten by mal riadiť štát?? a ako sa oslobodí z podpalubia ukrajinského zajatia?? to snád nemyslíš vážne.. :) zabúdaš na jedno.. lídrom sa stane ten, kto bude schopný zostaviť po voľbách vládu, teda uspeje aspoň priemerne a bude mať koaličný potenciál.. a nie ten.. koho by si si ty želal.. daňový podvodník alebo zneschopňovač daňovéh systému.. ba ani ten čo vymyslel podvodný sociálno zberateľský systém DSSkám.. druhopilierovým.. a len sa chechtá, ako musia dobrovoľne v medziach zákona šudia odvádzať DSSkám peniaze, ktoré si z nich ukroja časť bez toho aby ich zhodnotili a vyhlásia to za svoj zisk.. rovnako ako súkromné zdravotné poisťovne.. .. pričom majú kolóny pacientov na čakačke.. ale pre nich sú to klienti a tí nezomierajú.. jeden nahradí druhého..
už ministrovi radil ako osobný mozog.. nič zvláštne sa nezadarilo.. ako doteraz v školstve stále..
ak by centralizoval právomoci, tak by bol obvinený že je komunistický pohrobok a len tam bolo všetko centrálne.. ak decentralizuje , je obvinený.. ani neviem z čoho.. a samozrejme.. v školách sedia penzisti a zaberajú miesto aj platové prostriedky iným, čo by mohli pracovať v školstve ....
nechápem, ako môžeš svojich susedov, manželku a deti volať OVČANIA.... vo voľbách vyjadrujú slobodný názor.. ja ho vyjadrujem tak, že neprídem voliť.. ak by bola možnosť vhodiť volebný lístok PROTI VŠETKÝM.. šiel by som voliť vždy a rád.. aj nevoliť je moje právo presne rovnajke právnej sily.. ako voliť.. tak ná stu neurážaj- premňa zlodej ako zlodej.. a preto nevolím.. a žiaden nový a čestný v ponuke nie je.. to len snívaš... mal prvú možnosť oklamať štát na dani a aj tak urobil.. spomínaš?? ako ho pritom klaun šmatlovič nahral?? tomu hovoríš správny líder?? no ja teda nie.. šiel klamať pri pár sto euro.. čo bude robiť ak mu zveríš miliardy??
táraš 2 na 3.. aha.. účasť vo voľbách 2010 bola o 4% vyššia ako v tých 2006.. napriek tomu získal smer najviac, 34,88% hlasov( v parlamennte 41,33% kresiel.) len slabosťou SNS nezostavili vládu a vládol zlepenec, premier bol zo strany čo dosiahla 15,42% hlasov.. to čo bolo?? obyčajný politikárksy podvod.. šukal kámen cihlu, len aby sa dostali k moci.. zahodili všetky svoje zásady a predvolebné plány.. zostal jediný.. byť pri koryte.. a toto sa tebe páčilo.. to čo máž za morálku?? a túžiš po návrate takéhoto stavu. kde sa vo vláde vyskytli idivíduá chrániace narkomanov a preferujúce manželstvá rovnakého pohlavia s vymietačmi diabla... to sa ti zdá normálny stav? Demokracia platí a tak vládli , lebo nulový koaličný potenciál strany smer im to umožnil.... po týchto voľbách táti situácia nenastane.. lebo aj časti zlepenca sa poučili aj zlodeji smeru sa poučili.. a niekto sa k nim pridá.. aby mohol spolu s ním kradnúť zaručené 4 roky.. a nie rozhádané dva.. a vo tem to je..
prečo si nám vybral "saudskú arábiu" ako porovnateľný štát??? si neodpovedal. s kradnutím a jeho giga rozmermi súhlasím.. ale dá sa naň poukázať aj bez klamania.. a porovnávania nás s neporovnateľným..
aby čitateš vedel ským si nás porovnal ty a nie fico.. Momentálne dosahuje rozpočtový prebytok Nórska okolo 12 % HDP, takže vláda si môže aj naďalej dovoliť vysoké výdavky. Ak však nepristúpi k zoškrtaniu niektorých benefitov tak, ako to urobilo Švédsko v 90. rokoch, prebytok sa bude rýchlo znižovať. (2013) Päťmiliónové Nórsko priláka každý rok okolo 50.000 imigrantov, napriek tomu sa produktivita nezvyšuje...krajina má vďaka rope pre núdzovú situáciu hotovostné rezervy okolo 700 miliárd USD (540,62 miliardy eur). To na jedného obyvateľa predstavuje 140.000 USD...2013.. a 2015-Obchodný prebytok krajiny dosiahol v apríli 1,16 miliardy nórskych korún (137,56 milióna eur), čo oproti marcu znamená pokles až o 94,7 %. Aprílová hodnota predstavuje historicky najnižšiu úroveň prebytku zahraničného obchodu. V medziročnom porovnaní sa znížil prebytok o 96,3 %.
Dôvodom je výrazný pokles exportu. Na druhej strane dovoz sa zvýšil o 13,4 % približne na 64 miliárd NOK. TOTO JE NORSKO
nie.. fico to povedal takto: „Osobne som hrdý, že vo viacerých oblastiach predbiehame porovnateľné krajiny, a že ekonomická, finančná a sociálna perspektíva Slovenska je povzbudzujúca,“ uviedol..... a moja otázka.. kde i nabral, že je norsko POROVNATEĽNÁ krajina?? vynechal si základné slová.. vo viacerých oblastiach.. a porovnaj nórkso so svojimi ropnými zdrojmi z roku 1993 so slovneksom a ziastíš, že počet obyvateľstva nie je tým porovnateľným kritériom... :) porovnateľné je madarsko, bulharsko, česko, hoci maju viac obyvateľov.. a t yto vieš.. prečo si vybral norsko?? ktoré ročne uloží do fondu pre budúce generácie "miliardu" dolárov?? ktoré mená žiaden deficit a má vysoký prebytok,lebo má ložiská ropy?? ktoré využíva ako saudi?? len sú pod morom a na severných ostrovoch?? Tak trošku si nás chcel oklamať výberom tej krajiny.. ak b si vzal za "porovnateľnú " krajinu saudskú arábiu,hneď by všetci vedeli že nás klameš,ale NÓRSKO je porovnateľné so saudami a nie so slovenskom..
skús mi pripomenúť aký bol dôchodok za dzurindu?? ak vtedajších 305 bolo super, prečo je dnešných 405 zlých? ako ej možné, že východné kraje nemecka( DDR) sú na tom ako my a nemajú fica ani smer??
kiska preukázal, že len peniaze vládnu svetom.. a ficova hlúposť.. lebo ak by nekandidoval práve fico.. kiska by sa NIKDY nestal prezidentom.. nik by ho nevolil.. všetci volili proti ficovi.. a náhodou tým druhým bol kiska.. skrátka porekadlo za peníze v praze dúm a na slovensku úrad prezidenta platí naďalej..
vonku je nádherné ticho.. žiadne autá ešte nejazdia, žiaden hluk od kolies.. iba voda v potoku žblnkoce, keď prepadáva kamenistým dnom pod nezamrznutými dierami v ľadovej hladine.... nádherné ticho všade navôkol.. nemôže ma vyrušiť ani toto klapotanie mlynu naprázdno.. Krásny novoročné ráno vám želám.. blogerom aj diskutujúcim....
vonku je nádherné ticho.. žiadne autá ešte nejazdia, žiaden hluk od kolies.. iba voda v potoku žblnkoce, keď prepadáva kamenistým dnom pod nezamrznutými dierami v ľadovej hladine.... nádherné ticho všade navôkol.. nemôže ma vyrušiť ani toto klapotanie mlynu naprázdno.. Krásny novoročné ráno vám želám.. blogerom aj diskutujúcim....
podľa tohoto prepočtu by bol SMER asi v parlamente SÁM.. a nikto iný by nedosiahol 5% :D
polis 21.12. pre sita.. smer 40%, sieť13,most8,9, sns 8,2 kdh 7,1 oľano-nova 6%... smk-4,3... sas 4 sdku 2,1 kollár 2,2 :) kde si čítal 23% pre smer? to nebol december 2015... http://hn.hnonline.sk/slovensko-119/najnovsi… neverím, že polis urobila po tomto prieskume ešte jeden teraz v decembri.. také nebýva... takže budeme musieť strpieť vládu smer+sieť alebo smer+sns.. nič iné asi nebude v ponuke v marci roku 2016...
sám vieš, že nie je možný mesačný pokles z 38-40 na 23.. to je úplná nereálna hlúposť.. a nikde neviem nájsť výstup agentury polis.. vždy mi to len vyhodí kto ho prevzal a ako interpretoval
Odporúčame