Milan.. otázka.. čítal si to niekde inde do včera?? okrem môjho blogu???? myslím že nie.. a práve preto som to napísal a zverejnil aj s tým nadpisom.... aby si ľudia konečne uvedomili, že tlačenie rusa do kúta po milimetroch nemusí skončiť dobre... to je môj cieľ.. a pritom si nevymyslieť nič, čo nebolo reálne v tom videu.. neposudzujem pravdivosť či nepravdivosť zverejneného ruskou televíziou... len dávam veci do súvislostí..

