verím v existenciu mimozemských civilizácií a života.. dokonca verím, že nás v minulosti ovplyvnil, no neverím, že USA majú alebo mali v rukách mimozemnské technológie, či nebodaj humanoidov.. to by boli omnoho ´dalej ako je zbytok sveta, čo nie sú.. ich vedenie v technológiách je zanedbateľné, Preto ho majú, lebo vynakladajú najviac prostriedkov na vedu a zhromaž´dujú najlepšie mozgy sveta u seba.. to je všetko.. zbytok nie je nijako preukázaný, aj area51 nikdy nebola preukázaná ,ako to miesto... všetko len polohmla a dohady.. žiaden relevantný priamy dôkaz. Všetko zverejnené na nete je vždy falzum, niektoré čo nei sú, sú zatiaľ nevysvetlené javy ale rozhodne nie preukázaná mimozemská technológia a civilizácia.. škoda.. teším sa na deň relevantného dôkazu

