Je z toho seriál, k našej spoločnej škode
nEVIEŠ rozumieť písanému textu a ešte aj klameš.. ja som napísal TOTO: slovan od doby bratov šťastných , dara rusnáka s cecom NEUROBIL NIČ pre slovenský hokej.Jeho x titulov majstra neznamenalo žiaden prínos.. prečo?? no lebo vždy len kupoval hotových hráčov, nikoho nevychoval a dokonca aj z tých hotových boli len jedinci, čo sa mohli postaviť do reprezentácie. TAKŽE ROKY ROKÚCE NIE JE SLOVAN žiadnym prínosom pre reprezentáciu"""
kde tu vidíš niečo o ére predtým?? ktorú spomínaš TY??? prečo klameš čitateľov?? nikdy som nenapísal, že slovan nevychoval NIKOHO.. ale od čias šťastých, rusnáka a ceca pašeka.. a to je ako vidíš obrovský rozdiel.. ty píšeš o golonkovi.. od golonku po rusnáka vychoval slovan desiatky výborných hráčov.. ale potom už jedincov.. teda zanedbateľný prínos pre repre.. len slovenské tituly a nič viac.. šatan topoľčany, a dukla .. až ked bol už hotový tak prišiel do slovana. a to že nevzal GM repre namá vôbec nič spoločné so slovanom a jeho účinkovaním v KHL.