bugár vyhlási, že s matovičom NIKDY nepôjde do vlády.. a lišic vo vláde byť chce.. inak b nenasadol do toho trnavského výťahu.. takže?? ak si robil v školstve tak počítať by si mal vedieť.. ak sa všetci nespoja, tak fica nevyrohujú.. najdôležitejšou stranou bude SNS bez nich NIKTO nepostaví vládu.. ani fico ani pravica.. Danko môže byť vysmiaty.. a ak nedosiahne SaS 5% tak sa bude smer+sns blížiť k ústavnej väčšine.. čo je katastrofa.. rovnako to bude ak sa so smerom spojí KDH či most hít... v trojkoalíciu neverím a vo vládu pravice už vôbec nie.. to by sa musel stať nejaký zázrak.. inak matematika z tretej triedy nepustí.. sčítanie a odčítanie je jasná správa.. zbytok sú tvoje sny..

