fico mi jezrovna tak ukradnutý ako bol mečiar či dzurinda.. alebo prohazka či labka mačacia kiska.. ja nemám svojich vyvolených a rovnako tak nemám tých ktorých by som nenávidel.. a to ej moja veľká výhoda.. na rozdiel od teba, ktorý nenávidí kdekoho.. lebo máš svojich favoritov.. apropo.. ako poradca ministra si čo presne robieval skoro denne v tom parlamente?? nebolo tam ani sídlo vlády ani sídlo ministerstva školstva.. takže ti to plynutie spomienok akosi spomalilo.. lebo práve na toto tvoje tvrdenie som narážal.. a parodoval som ho smerom na teba.. mňa nespája NIČ so žiadnym politikom, na rozdiel od teba.. nepotrebujem k svojmu životu žiaden politické známosti a ver mi.. úprimne mi nechýbajú.. ak obdivuješ vyhlásenie zvrchovanosti a zároveň obdivuješ kdh a maďarov, že sa odvážili povedať nie.. tak je v tom niečo schyzofrenické.. lebo jedno druhému odporuje.. a znova.. ty ako bývalý komunita si mi nevysvetlil čo je to výbava komunistu.. a ani nechápem čo je to výbava ducha..


