Chce vládnuť, alebo čo vlastne chce? !
chmelár je jediný politológ, ktorý nevisí na gatiach žiadnej politickej strany a preto svoje názory na problémy formuluje, vecne, otvorene a pravdivo. Jeho monológ či dialóg je presvedčivý a pravdivý. Mám ho z tých, ktorí vystupujú v televízii v najväčšej vážnosti. Neschováva sa za žiadnu ideológiu ani finančnú skupinu, nesľubuje nič.. iba pragmaticky hodnotí. Ak ho porovnám s takým mesežnikovom či zápasníkom šebejom, ktorý je bytostne závislí n a antimečiarizme a antikomunizme,niet ozaj čo hodnotiť. Vždy byť vyhranene proti ti automaticky kalí úsudok, čo je hlavne u šebeja evidentné. A niektorým blogerom by som poradil.. počúvajte chmelára a šebeja.. a uvidíte ako smiešne straníte vždy pri hodnotení situácií nie pravde.. ale svojmu anti postaveniu.. a anti presvedčeniu.. A potom dáte dovetok, som nanajvýš spravodlivý :) Chmelár súdi vždy nezávisle a preto sa limitne blíži k zdravému rozumu a teda aj pravde..