no konečne nielen vyplakávanie.. chválim.. máš tam jednu očividnú nepresnosť.. lúčenie piesňou nerobil nikto zo ZRS ale samotný vladeno ... Vznik SDKU by som nenazval tvrdohlavosťou , ale podvodom zúčastnených na ich materských stranách.. lebo nedodržali to čo bolo dohodnuté... po voľbách každý do svojej strany v parlamente.. fico a jeho strana sú obyčajní kapitalisti, vykorysťujci svoje okolie, presne rovnako ako všetky ostatné strany.. žiaden komunita to nie je ani náhodou.. Ak ho bude pravica považovať za komunistu mysliac si, že tak získa nejaké hlasy naviac,mýli sa.. je načase začať pred voľbami ponúkať SVOJ PROGRAM A NIE BOJ PROTI ficovi.. boj proti zruinoval SDKU.. boj proti nie je efektívny.. jedine boj ZA môže priniesť nových voličov pravice. Fico ukázal, že jeho koaličný potenciál nebude NULA a to je veľmi nebezpečné pre pravicu.. kontrola fica by mala byť cielom pravice, lebo ďalší zlepenec sa znova rozpadne.. Niet takého gleju, čo chamtivcov spojí na dlho...


