o slobodu nás OKRADLI BRITI? NEMCI ? FRANCÚZI v Mníchove pri podpise pre nich mierovej zmluvy.. vtedy skončila sloboda v Československu a ty ako pracovník školstva to určite vieš.. zbytok našich dejín je poznamenaný tým mníchovským diktátom až po dnešné časy.. ak by nebolo toho papiera, čo pustil hitlera do európy, tak by tu nebol následne ani socializmus ani toto zverstvo čo tu máme teraz.. čo nie je ani kapitalizmom ani ničím, len klondajkom pre ľudí dez chrbtovej kosti. takže našim národom vzali slobodu tí čo som menoval a žiadni rusi.. tí si len po vojne podľa toho mníchovského vzoru tiež uždibli.. a v 68 sa to snažili len udržať.. tak sa pozri INAM , a uvidíš kto je historickým zlodejom našej slobody.


