čo odmietol?? a kto mu to navrhol?? :) odmietol zníženie DPH z 20 n 19 % po dosiahnutí určitej hranice.. rastu.. avšak stále nám neprezradíš ako to navýšenie vzniklo.. že priemer dzurind s jeho ministrom financií neovládali malú násobilku a zmýlili sa pri vypočítaní príjmov a výdavkov svojho rozpočtu.. teda nášho spoločného. A aby im nechýbalo, museli urýchlene prijať zákon o zvýšení DPH.. tam sa obráť ... tam ti poradia.. je zvláštne, že terajšia opozícia NIKDY neznížila DPH, vždy ho len dvíhala keď bola vo vláde.. keď je v opozícii vždy vie ako to urobiť aby ho mohla vláda znížiť. prečo osprostie a zabudne ako na to, keď príde k moci?? už to zabudla TRI KRÁT..a ceny?? odkedy ceny na trhu určuje vláda?? okrem regulovaných sieťových zodvetvý predsa žiaden premier a ani vláda ceny neurčujú.. prečo nás klameš?? ak vláda znížila DPH na knihy a v tom istom okamžiku trh vygeneroval vyššiu cenu.. tak to nie je problém a vierolomnosť vlády, ale len kapitalistický systém hospodárskej súťaže.


