teolog.. všetky národy čo mali svojich bohov povedali, že ich si boh vyvolil a práve s nimi hovorí.. ako je možné, že iní tých bohov nikdy nepočuli?? ten židovský nebol žiadnou výnimkou napríklad oproti egyptskému, Ak nehovorili a neexitovali bohovia iných národov,.. prečo práve ten židovský ano?? máš na to rovnaké dôkazy ako na iných veľkých bohov.. nič viac.. egyptský existoval dávno pred židovským.. bol uctievaný asi 3000 rokov.. prečo máš tú odvahu tvrdiť že nie?, a že ten druhý ano??

