Nie je všetko drahé, len málo zarábaš !
kecáš hlúposti.. dobrý chlieb stoji 1,50 a ten čo ti ponúkajú za 2-3 je len predražený a nie dobrý.. si dieťa reklamy.. :) a k tomu blogu.. mám oboch rodičov na dôchodku.. spolu majú okolo 800 euro čo je asi 24 000 korún.. kedysi by mali 2000 korún dôchodok.. takže?? stačí vybrať iné veci.. a nielen to čo sa ti hodí.. nie je to dnes žiadna sláva, ale zrovna dôchodcovia sa nemajú uplne najhoršie.. to sa majú mladí s deťmi.. ktorí na dnešný byt nenašetria za celý život.. a moji rodičia mali dom a v pohode z dvoch robotníckych platov.. chlieb nie je to, čo je vzhľadom k dôchodku najdrahšie.. ani mlieko.. ja kupuem 3,5 % z a 0,65 .. čo je v prepočte asi 20sk... a stávalo 2sk.. to je 10x .. ale tých euráčov mám na koruny asi 15x viac ako som mal korún... ako včera s elektrikou.. táraš dve na tri a bez dôkazov.. len aby si nadával.. dajú sa nájsť aj dôkazy.. ale ty si nedôsledný a tak tvoje blogy pôsobia absolútne propagandisticky a nedôveryhodne.. za socík.. :)