Ľudí neposudzuj podľa vizáže, majetku, len podľa myslenia. A to preto Rusi iba na vojnu myslia ? !
a kdeže má byť to nové bojisko?, nie náhodu na ukrajine?? teda tesne vedľa hraníc s ruskom?? to predsa vysvetluje fakt, že ruskí ľudia na to myslia a americkí nie.. lebo to je od nich čo?? no ďaleko.. ako všetko čo riešili si zachytil?? V šiestich stredo- a východoeurópskych štátoch vzniknú veliteľské centrá Severoatlantickej aliancie. Ich vytvorenie súvisí s rusko-ukrajinským konfliktom. Oznámil to generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg.
Znamená to aj rozmiestenie niekoľko desiatok vojakov v zapojených krajinách, ktorými sú Estónsko, Lotyšsko, Litva, Poľsko, Rumunsko a Bulharsko. Okrem naposledy menovaného štátu sú to všetko alianční členovia, ktorí susedia s Ukrajinou alebo Ruskom. Netýka sa to však Slovenska a Maďarska.... vieš čo to znamená?? spolu s tým čo už USA podnikli alebo chceli.. usilovne sa chystajú na vojnu.. v prípade že rusi nebudú súhlasiť s posunutím NATO až k ich hraniciam.. čo by robili asi "soudruzi " v USA ak by toto isté aplikovali rusi v mexiku či na kube??