ústavný súd dal právomoc občanom nei rozhodnúť ale vyjadriť sa.. a to je veľký rozdiel.. :D prečo zavádzaš ľudí?? o čom rozhodneš ?? NO NIČOM.. v prvých dvoch otázkach úplne o ničom.. lebo sú vyriešené.. a v tretej ?? tak sito o ničom nerozhodneš.. len sa vyjadrš.. rozhodne potom predkladatel zákona a parlament.. a predstav si tú vymožitelnosť práva.. že POSLANEC pri hlasovaní o zákone je viazaný LEN a výhradne svojim svedomím a nie výsledkom referenda.. to je celé.. ak nebudú chcieť.. aj tak nič neschvália.. a my len môžeme dať odvolať vládu.. a parlament.. a zvoliť si iných.. takže?? občan nerozhoduje.. ale vyjadruje voj názor.. v referende.. alebo nemusí.. to je výsada demokracie.. aj nemusí.. a preto nejdem

