proti čomu som?? proti tomu referendu.. lebo buď NIČ nerieši , čo už nie je vyriešené alebo je proti nami schválenej a podpísanej europskej charte základných práv.. som tori tomu, aby tu exibovala skupina ľudí, ktorí tvrdia že idú spasiť ľudstvo a pritom tomu tak nie je.. len vnášajú svoju kresťanskú ideologiu do riadenia štátu, pričom mám ev útave riadne napísané.. že to tak nemá byť.. som proti tomu, aby skupinka rodičov diktovala čo sa bude alebo nebude ich dieťa učiť na školách .. daj si dieťa do kresťanskej školy - tá možnosť tu je.. a bude sa učiť čo ty chceš.. ale ak ho máš v štátnej.. musí sa predsa učiť to čo všetci v tej štátnej.. som písal.. máte možnosť v každom meste založiť kresťanskú ZŠ, rovnako ako gymnázium.. a tam si dáte schváliť osnovy aké chcete.. som proti diskriminácii 4% menšiny, ktorá si svoj osud NEVYBRALA.. o koľkých deťoch je to referendum?? o 10-100??? čo myslíš?? som PROTI rozhadzovaniu penez za takto zbytočne vyhlásené referendum.

