uznávaš deti narodené pri asistovanom rodičovstve?? teda po umelom oplodnení?? myslím že ano.. ničím sa nelíšia od normálne splodených detí.. že?? tak si predstav, že nič nebráni dvom ženám čo žijú spolu zaplatiť si tento zákrok.. a čo vznikne?? RODINA dokonca s dvoma mamami môže byť. biologickými.. a?? na smetisko s nimi?? toto hlásaš?? a to si hovoríš že nezneužívaš túto tému?? . len preto , to nebudeš schvalovať , že to neschvaľuje cirkev?? a prečo sa cirkev nedrží pavla?? text som ti dal vyššie..

