počuj politolog.. ty musíš riadne nenávidieť všetkých čo odhalili zlodejstvá toho vtáka trnavského.. Prečo tak poctivo nevypisuješ o jeho ŠTBáckej minulosti?? prečo neprezradíš, že miloval chlapcov?? že ich obdarovával darmi z penez veriacich? že previedol na voju sestru veľké peniaze a tá za ne postavila niečo. čo nespravuje cirkev?? prečo neustále biješ bezhlavo do tých dvoch? jeden z nich ukázal na vtáka, že nie je čestný a ten druhý ho neodsúdil.. to je ich veľká vina, prečo ich nenávidíš?? a to si kresťan?? hanbiť sa môžeš..

