ty berieš každý iný názor ako tvoj ako útok na tvoju vlastnú integritu.. :) a hned sa ježíš.. napríkla dminule pri tom fotbalistovi.. aké blato som hodil?? no žiadne len som zapochyboval o jasnozrivosti.. lebo to bolo fakt 5 dní vopred vo všetkých novinách.. že už golie jednu anketu vyhral.. to bolo všetko.. a ty si reagoval ako?? ved sa pozri.. na môj ľahký nodhoz si ma hned sprdol.. to svedčí o tvojej a nie mojej nervovej nestabilite.. opakujem .. ja sa bavím blogmi aj diskusiami.. a ty?? ty hned mentoruješ a zametáš pod zem.. len preto že si dovolím mať iný názor.. blogy tu máš moje a môžeš čítať.. :) napríklad ten o plynutí času..tento.. nik ho asi nepochopil a pritom som to tak jednoducho napísal :) http://simon22.blog.pravda.sk/2012/05/02/o-z…

