nie som homosexuál.. mám tri deti.. a ani jedno nie je homosexuálne orientované.. ak si ty kresťan.. tak ja som tvoj pápež.. len hubou si.. nie srdcom.. kde v biblii máš zakázané milovať muž muža?? KDE?? tam stojí.. milujte sa.. dokonca tam nie je zakázané ani mnohoženstvo.. ale kresťania pokrytecky urobili z toho učenia svoj galimatiáš.. o ktorom tvrdia že je jediný správny.. no nie je.. ty teraz predvádzaš tyraniu svojho presvedčenia. referendum sú VYHODENĚ peniaze von oknom .. koľko CTčiek aj predražených by za to bolo?? ukradli ste nám 180 milionov euro len aby ste exibovali pár minút pred a pár minút po v televízii NIČ , to je jediný "prínos" tvojho referenda.. demokracia znamená že všetci budeme robť to, čo schvái väčšina do zákonov,aj keď sa nám to nepáči.Nie si o nič lepší ako LGTB,lebo chceš niečo, čo väčšina neschválila.. máš na priamu demokraciu právo.. referendom zmeniť zákon.. ale ak to nemá žiaden predpoklad úpsechu,tak je to zbytočné vyhodenie penez a nič viac.

