teroristi sú tí, čo napíšu pekné slová do deklarácie a v praxi ich sami porušujú jedna radosť.. američania, číňania rusi, arabi.. francúzi v légiách. všetci sú teroristi, hoci sa oháňajú deklaráciou práv a slobôd a snažia sa nás presvedčiť, že práve jej hodnoty šíria pri svojom zabíjaní.. ty dobre vieš čo som napísal.. Článok 30.
V tejto deklarácii nič sa nesmie vykladať tak, aby oprávňovalo ktorýkoľvek štát, skupinu, alebo osobu vyvíjať činnosť alebo dopúšťať sa činov, ktoré by smerovali k potlačeniu niektorého z práv alebo slobôd v tejto deklarácii vyhlásených.... kto vyšle svoje vojská pod akoukoľvek zámienkou na teritórium iného štátu .. porušil práve tento bod deklarácie.. týka sa to VŠETKÝCH štátov.. nestačí si hovoriť .. ja som demokrat a MUSÍM šíriť svoju pravdu všade.. nie.. nič neobstojí pre obhájenie svojej agresie..

