jehovisti dávajú príklady buď z 50tych rokov minulého storočia.. alebo neadresné.. jeden z významných svetových vedcov..
jehovisti dávajú príklady buď z 50tych rokov minulého storočia.. alebo neadresné.. jeden z významných svetových vedcov..
prečo tu zasa odparil niekto príspevky?? je v tomto texte nejaké neslušné slovo?? kto odstraňuje ?? cenzúra ako za komunistov?? ale toto?? to je demokracia za ktorú sa biješ?? súdruh autor blogu?? ja ich neobhajujem.. len vám pripomínam, že aj tí vaši sú rovnakí zlodeji ako smeráci.. ja som NIKDY smer nevolil a voliť nebudem v žiadnych voľbách.. nevolím už viac ako 20 rokov.. lebo či smer či hzds , kdh sdku SaS .. či všetci ostatní len čakajú aby boli pri koryte a mohlo zbíjať.. všetci bez výnimky.. preto ak niekto nadáva na smer.. okamžite ho upozorním že aj jeho zlodeji sú rovnakí.. to nie je obhajoba smeru.. to je vracanie vás do reality.. niet krajšieho zlodeja.. ja nemám žiadneho.. :)..... týmto som odpovedal na osočenie že obhajujem smer... čím porušil tento príspevok kódex blogu? ďakuejm za odpoveď..
človek nič neobjavuje.. lebo len sa snaží pochopiť a popísať existujúce veci.. ktoré sú okolo nás.. to ale neznamená, že za všetkým okolo nás je boh.. to že poznáme len zlomok fungovania vesmíru je pravda. .. no neznamená to, že za tým fungovaním musí byť nevyhnutne boh.. ak by bol za všetkým boh, tak by to malo fungovať na prvý krát a bez chýb.. a ako sme všetci svedkami aj vo vesmíre sú katastrofy rovnako ako v človeku.. ani ľudia nie sú bez nedostatkov.. a teraz nehovorím o slobodnej vôli.. hovorím o chybách v programe.. ktoré by dokonalý boh NIKDY neurobil..
ty volíš neustále a ako si to zmenil?? no povedz mi.. o čo väčší vplyv na zlodejstvíá vlád slovenska má tvoje volenie a moje nevolenie.. ĎAKUJEM za to čo napíšeš.. moje má aj názov NIHILIZMUS politický.. za môj hlas nemá žiaden zlodej 7,5 eura.. ty verejne svojim hlasovaním podporuješ zlodejov.. ja nie..
ja ich neobhajujem.. len vám pripomínam, že aj tí vaši sú rovnakí zlodeji ako smeráci.. ja som NIKDY smer nevolil a voliť nebudem v žiadnych voľbách.. nevolím už viac ako 20 rokov.. lebo či smer či hzds , kdh sdku SaS .. či všetci ostatní len čakajú aby boli pri koryte a mohlo zbíjať.. všetci bez výnimky.. preto ak nieko nadáva na smer.. okamžite ho upozorním že aj jeho zlodeji sú rovnakí.. to nei je obhajoba smeru.. to je vracanie vás do reality.. niet krajšieho zlodeja.. ja nemám žiadneho.. :)
ako to obstarávali pred smerom?? nebolo to úplne rovnako? prečo máš krátku pamäť? po mečiarovi vymysleli modrí privatizačných poradcov.. napríklad.. eon odporučili za nejakých 600 milionov?? a bolo úplne jedno či by to bol čez alebo eon.. také malé domov zo spoločných penez nevnímaš prečo???? vidíš?? aj tvoji sú rovnakí zlodeli ako tí čo ich kritizuješ.. prečo si sa zacyklil na smere?? prečo si rovnako nekritizoval aj tých predchádzajúcich?? kradli predsa rovnako.. je chválihodné, že poukazuješ na kradnutie.. no je na smiech že len jediným Smerom..
obyčajného robotníka okrádali v socíku rovnako kao teraz všetky vlády.. prečo ani jediná nedala obyčajným ľudom viac?? ty a luterán vidíte kradnutie len jednych.. a to tí vaši vám môžu aj na hlavu ondieť.. ja na rozdiel od teba a luterána vidím, že kradnú všetci rovnako.. skús sa spýtať sám seba.. ktorá vláda počas celého tvojho života neokrádala pracujúcich?? a nenájdeš ani jedinú..
100x som ti napísal že ja nevolím.. pre mňa zlodej ako zlodej.. ja len vidím ako žije moja mama.. a ako dobre jej padne 80evri.. a je úplne jedno či jej ich dám ja alebo jej prídu z bratislavy.. to bol zmysel môjho príspevku .. aetš to, že ten bodrý minister im len vzal z dôchodkov a nedal im ani tú poondiatu 80ku.. ty vidíš že by som niekoho tu oslavoval?? máš asi jastrabí zrak..ale akýsi zakalený
ak ti niekto dá k 300 ešte 25% prečo by mal obdarovaný nadávať?? čo mu kedy dal kaník?? okrem toho, ež založil druhý pilier, z ktorého bude priemerný mesačný dôchodok asi 30 euro?? ale hned dovolil odkrojiť z vkladov určených zákonom nejaké 3% tomu čo to má spravovať? a pritom ten správca len vyberá a nemá žiadne náklady s posielaním penez na účty sporiteľov?? to bol dar.. ale tým správcom a nie dôchodcom.. spýtaj sa kaníka a kompany čo za to dostali?? tam hľadaj biedu.. a nie v stovke či 80ke .. ty asi ani netušíš ako veľa je 80 ak máš mesačne 300..
nejak ma vyplo :).. takže tvoj pohľad je extremizmus, rovnako ako toho autora blogu.. žiadna spása sa nekoná prostredníctvom dvoch ľudí, nech by boli akýkoľvek.. ale zároveň nemožno ochraňovať cirkevné excesy ako to robil sokol vták.. a pre čo nechali padnúť bezáka, keď to chcel normálne odhaliť.. to bola inkvizičná praktika stredoveku uplatnená v 21 storočí.. boh už dávno nie je v žiadnej cirkvi.. ale ako ho niekto má.. tak vo svojom srdci.. a nie v kostoloch alebo podomových presviedčačkách.. tam boh nie je.. boha v sebe môže mať viac nevriaci človek konajúci dobro ako ten , čo sa hádže na kolená a ukazuje navôkol akú on má fantastickú a pevnú vieru dokazujúc to citáciami biblie a presviedčaním ostatných.. to je len pozlátko a nie podstata..
nie.. žiaden súhlas ani s tvojm tvrdením ale ani s tvrdeniami blogera.. tvj pohľad je extremizmus.. q
čo ti hovorí príčina a následok?? spýtal si sa sám seba, komu prospieva konflikt na urkajine?? zabudol si že začal majdanom, kde niekto niečo nedemokraticky urobil a spustilo to následný dej udalostí... zabúdaš brachu.. a zamieňaš si poradie.. apropo v kijeve boli už pri majdane akýsi poradcovia v uniformách a ruské to teda neboli.. čo tam hľadali?? prečo vedeli ako sa to vyvinie?? vráťme sa k otázke komu to prospelo.. Burza v USA zatvárala na historicky najvyšších hodnotách v piatok 23.12.2014.. nič ti to nehovorí?? http://ekonomika.sme.sk/c/7563615/americke-b… tu je príčina tvojho pušného prachu.. okrem posunutia nATO na západ oživenie ekonomiky USA.. nič menej.. lebo funguje nepísané pravidlo.. čím vo svete niekde horšie , tý, v USA lepšie.. lebo oni z tých kríz ťažia..oni určujú kto čo a kam.. a vo tem to je.. Ukrajina? len javisko, kde vôbec nejde o jej slobodu a prosperitu..rusi?? druhý part hned po USA..v tom teátre
o deťoch píšem.. o deťoch.. čo pozerajú televízor.. a tých je asi tak 85% možno aj viac.. zasa sa tu nehrajme na zdravý životný štýl.. samá turistika a návštevy príbuzných.. a žiadna telka.. ruku na srdce.. a neklamme si.. niet snehu .. žiadne lyže.. takže podiel telky sa zvyšuje..
dnes som v brátislave vŕtal a vešal poličky dcére v byte .. som sa venoval... ako si poradil .. :) a som späť.a. napadlo ma toto.. lebo aj tam v obchoďákoch samý santa.
:) ale ale ale.. takže zvýšené platy doktorom budú znamenať lepšie zdravie občana?? a čo takto stravovacie návyky.. a pohybová aktivita?? ja som presvedčený že tam je hlavne pes zakopaný .. a nie v tom čo si napísal ty.. lepšia prevencia ako 10 dochtorov hovorievala moja babka.. a musím jej dať za pravdu.. ako napísal boh pomsty.. čo jedia japonci?? ako sa o seba starajú?? tam hľadaj príčinu a nie v zdravotníctve a vybavenosti špitálov.. to je už len liečenie našich vlastných chýb.. ak by sme ich nerobili.. nemuselo by nám vadiť v akom stave je zdravotníctvo.. nepotrebovali by sme ho..
skús dať celý citát o tom nebytí v politike v 2014.. :) takto to vyzerá vytrhnuté z kontextu.. všetci politici tárajú dve na tri, nielen fico..
to napíš tomu autorovi blogu a nie mne :) teda politologovi :)
zisk je síce prirodzeným ale aj strata.. a ešte raz.. ako môže niekto vyhlásiť za zisk.. zákonne odvedené peniaze jeho firme.. ak neobslúýil všetkých pacientov?? a oni čakajú mesiace na vákony?? a z ich penez si niekto oddelil svoj zisk?? zisk je predsa niečo iné.. a nie prosté oddelenie zákonne odvedených financií. to snád chápeš.. že zisk MUSÍŠ vytvoriť aktívnou činnosťou.. pridaním hodnoty.. a nie jednoduchým nedaním zo zákona odvedených prostriedkov do systému.. to nie je zisk.. to je krádež.. zisk by to bol.. ak by si všetky prostriedky vybraté podľa zákona vložil do systému... a ten by ti vyprodukoval na strane príjmov väčší obnos ako si tam vložil.. oni robia čo??? vyberú podľa zákona.. a nevložia do systému.. a prehlásia to za zisk.. :) že ekonomicky investovali .. nakúpili efektívnejšie služby?? ano??
začínaš sa opakovať... niet tém?? a terazky môj názor na zisk zdravotníckych poisťovní.. ak im zo záákona MUSÍME odvádzať svoje peniaze.. oni ich vezmú a neurobia nič, len z nich časť odkroja a to vyhlásia za svoj zisk.. tak ako ho vytvorili?? čím?? aký podnikateľský plán splnili?? ak majú čo i len jediného pacienta na čakačke na operáciu.. neobsúžili svoju klientelu a to čo nedali tam vyhlásili za svoj zisk.. je toto vôbec možné?? ty ako podnikateľ.. môžeš vyhlásiť nejaké eurá za svoj zisk?? ak si ich len vybral na základe zákona?? skús mi to vysvetliť.. zisk je predsa niečo , čo vyprodukuješ ak zhodnotíš svoje náklady dané do systému a príjmy prevýšia tie tvoje náklady.. ale ak vyberieš povinný odvod zo zákona?? a nevložíš ho ani do systému?, a hned prehlásiš časť vybraných financií za svoj zisk?? to je dobré nie,? také perpetum mobile.. na zisk..
MIKA... dobre ten článok prečítaj.. a kde je tam napísané že muži so ženami??? a ženy s mužmi??? skús to tam nájsť prosím.. takže?? všeobecne muži a ženy.. a nikde tam nie je kto s kým.. že???
Muži a ženy, ak dosiahli plnoletosť, majú právo bez hocijakého obmedzenia z dôvodov rasovej, národnostnej alebo náboženskej príslušnosti uzavrieť manželstvo a založiť rodinu. Čo sa manželstva týka, majú počas jeho trvania i pri jeho rozlúčení rovnaké práva.
Manželstvá môžu byť uzavreté len so slobodným a plným súhlasom nastávajúcich manželov.
Rodina je prirodzenou a základnou jednotkou spoločnosti a má nárok na ochranu so strany spoločnosti štátu. takže??? tento článok vôbec nevylučuje manželstvo rovnakého pohlavia.. dokonca ani neurčuje že rodinu musia tvoriť jeden muž a jedna žena a ich deti.. alebo tam vidíš niečo iné ako je tam napísané???
Odporúčame