Fico hovorí -bude vojna, ja som to písal už v auguste!
skús kliknúť na článok kotrý som dal 15. a ten končí asi takto : P.S.: komentátor hovorí o MiG-29, ja osobne by som to identifikoval ako Su-27… a ešte čosi.. poriadno som pozrel na to foto a googelmapu.. a teraz.. ak je to doneck ponad ktorý strieľa, a v strede medzi Su-27 a MH17 je letisko.. tak stihač je od letiska vzdialený asi 20km a MH-17 ešte toľko isto .. teda od seba sú asi 40km.. to by som videl rád tú kanónovú streľbu na takú vzdialenosť.. raketa v pohode.. kanon?? v žiadnom prípade.. záver?? spravodajské hry pokračujú..... takže?? kedy?? 16 som to len rozobral presnejšie.. ty si o tom ešte ani nechyroval, ked ja som zavesil prvý článok s pochybnosťou v závere o pravdivosti foto.. ďakujem za tvoju pozornosť..