medical group.. Paška tam pôsobil od 1995 do 2002.. otázka pre kaplana.. si si na 100% istý , že je preukázateľný jeho podiel na zisku tejto firmy aj po roku 2002.. ??? ak nie.. tak je to varenie z čistej vody.. aj ty si žil za socializmu.. a privatizoval v kuponke.. takže predpokladám že si rovnako za vodou ako mr.koženy či široký.. lebo ved si tam tiež bol a zúčastnil si sa toho istého čo oni.. že?? je to rovnaký predpoklad, ako si ty použil na pašku a medical.. alebo máš ešte niečo iné , čo dokazuje jeho momentálny vzťah k tej firme? ďakujem za odpoveď..

