ja sa len pýtam a čo potom?? ulica zhodí premiera a jeho vládu.. spomínaš?? v parlamente zhodili mečiara v 1994 roku.. a čo nasledovalo?? dočasná vláda a voľby a potom?? no znova vyhral mečiar.. spomínaš?? tak sa pýtam OK zhodíme na ulici zlodeja.. a čo potom?? dočasná vláda a potom??? a ty neodpovedáš.. lebo tušíš že potom príde zasa zlodej k moci.. prečo?? lebo tou rebeliou mu naženieš voličov.. treba ho nechať vyhniť.. ukázať mu čo najviac jeho chýb aby už voľby nevyhral.. tvojou metodou ho určuješ za víťaza v nasledujúcich voľbách..
ja viem nesúhlasíš.. ale len preto, že si sa nepoučil z roku 1994 a múdri sa učia z minulosti aby chyby neopakovali

