Na programe Prahy bola revolúcia proti Zemanovi a čo u nás?
si nenapraviteľný prosťáčik.. nik nehodnotí voľby?? sieť si nečítal?? tá je víťazom v opozícii.. a zbytok nehodnotí, lebo nemá čo :) a tak svoj neúspech zaobalia do blábolov ako si to urobil ty.. koho to máš v tej trnave?? a môj postoj?? dobre vieš že nevolím viac ako 20 rokov lebo niet koho.. zlodej ako zlodej.. len sledujem takých závislých ako si ty, kaplan alebo luterán.. neustála žlč len preto,, lebo tvoji favoriti už zasa
po koľký krát) neuspeli.. a tak s pár vajec a rajčín uorbíš revolúciu hodnú zreteľa.. Kaplan je super bloger, lebo vie písať o hocičom, aj keď jednostranne , oproti tebe je brilian.. lebo používa fakty.. a ty len táranie dve na tri.. preto ej kaplanova čítanosť oproti tvojej niekoľkonásobná.. aj keď s ním nesúhlasia, vždy ho čítajú.. mne je paška aj celý smer ukradnutý.. ja len vidím že smer si polepšil v počte aj BEZ koalícií oproti posledným voľbám. je to malá matematika pre tretí ročník.. sčítanie odčítanie a uhádnutie ktoré číslo je väčšie..