Ukrajina, príbeh reklamy, chaosu, dobra, zla ? Slováci, Rusi, Ukrajinci ako Nemci !
ja to nechápem?? myslím, že ty nechceš vidieť kam to všetko smeruje a kto ťahá za nitky.. takže ti pripomeniem jeden fakt nedávnej minulosti.. posledný arabský štát kde nebola revolucia je sýria... niekto vyzbroil " bojovníkov za slobodu" a poslal do sýrie.. ako sponntánny prejav proti despotovi. -.. assad neustúpil a začal s nimi bojovať.. tu usa fandili "tým čo bojuju proti vláde" ..ked syriu chceli usa bombardovať zásadne sa proti postavili rusi.. čo sa stalo?? vznikol problem ukrajina..bola zhodená právoplatne zvolená vláda tu usa fandia novej vláde, ktorá striela svojich obyvatelov.. presne naopak ako v sýrii.. prečo?? a zrazu ked sú rusi obvinení z útoku na ukrajinu.. idú usa bombardovať sýriu.. ab yju oslobodili od rebelov, ktorých tam predtým implantovali.. stíhaš sledovať súvislosti?? alebo neexistujú???žlám ti, aby si začal chápať súvislosti.. rusi od 1979 roku nenapadli žaiden štát mimo hraníc bývalého zssr.. a čo usa?? mne je smer ukradnutý.. zlodej ako zlodej