tento je zatiaľ tvoj úplne najlepší.. veľmi veľa slov a nič si neprezradil.. vôbec si neprezradil, ako podvodom n avlastných piatich stranách vznikli.. alebo ti to ušlo?? Vôbec si neprezradil, že po celú dobu existencie nevedeli vyhrať ani jediné parlamentné voľby a napriek tomu 3x vládli.. a už vôbec si neprezradil, prečo sa rozpadli sami bez cudzieho pričinenia.. a smerujú do dejín zabudnutia.. ako je možné, že napíšeš toľko slov bez jedinej relevantnej informácie??? myslel som dodnes , že to vôbec nie je možné, že štvorku za sloh musíš dostať keď uhádneš aký je dátum a dokážeš sa podpísať.. že päťka nemôže byť udelená.. no presvedčil si ma, že som sa mýlil :) dobre si ma naladil po ránu.. super..


