pýtam sa ťa na tvoje stanovisko. už dva krát na ukrajine zhodili oranžoví vládu na majdane ked sa im nepáčila.. a tanky proti nim nik nepoužil.. ak yb to bolo opačne..že by proruskí obyvatelia DVA krát zhodili vládu v kijeve na majdane.. ako by si to vnímal?? čo malití proruskí robiť na tom kryme?? som zásadne proti zmene hranic .. ale ty zamieňaš príčinu s následkom.. najskôr bolo revolúciou zmenené DVA krát usporiadanie Ukrajiny a až POTOM sa odtrhol Krym a pričlenil k rusku.. za ruskej pomoci.. ako reakcia na predchádzajúci vývoj.. ak by dal predchádzajúci prezident ukrajiny strieľať tankami na majdane do svojich občanov.. ako by si to vnímal?? a prečo tlieskaš jeho nástupcovi, keď strieľa do svojho ľudu tankami vo východnej ukrajine?? tvoje postoje sú schizofrenické.. raz odsudzuješ a inokedy tlieskaš vraždeniu vlastného ľudu.. to je čo??

