kde bol duch svätý za mojžiša???? ten neopísal ani diabla ani ducha svätého ..a to opisoval véééľa vecí veľmi detailne.. takže??
kde bol duch svätý za mojžiša???? ten neopísal ani diabla ani ducha svätého ..a to opisoval véééľa vecí veľmi detailne.. takže??
prečo?? no lebo niet na výber.. ukáž mi jediného politika, ktorý u nás nie je gaunerom.. zlodej kaník?? čo yvrobil dôchodkovu reformu bez systému vyplácania dôchodkov?? a zrazu sa ukáže ž eto nebd eo nič lepšie ako to od štátu?? alebo tí čo urobili zdravotnícku reformu a poisťovne vydzobávajú peniaze vložené do systému?? a vymyslia si zisk ked nemaju obslúžených všetkých čakajúcich??alebo tí privatizéri??čo si vzali všetko čo chceli?? alebo tí veľkí privatizéri, čo za 500 mil poradili ako vybrať jedného z dvoch uchádzačov?? pri elektrárňach?? a teraz ked enel nesplnil dostavbu mochoviec.. tak sa zbaví podielu a nič nevráti?? lebo nesplnil podmienky privatizácie?? ktorý z tých čo to zavinili nei je gauner?? ved tu neit na výber.. ani jediný.. lipšic?? politický turista skoro ako kňažko?? či nová krv prohazka??čo pri prvej príležitosti chce podvádzať?? alebo nebodaj súdruh smerník?? no povedz jediného.. kto nie je gauerom .. díky
hzds bola stranou jediného človeka.. sdku bola stranou jediného človeka,., smer je stranou jediného človeka.. nova je stranou jediného človeka.. SaS bola stranou jediného človeka.. Most je stranou jediného človeka.. koľko ich mám ešte menovať?? u nás nie je klasická normálna strana.... ano aj prohazka je jednočlovekový vodca.. lebo obalamutil lipšica .. ktorému slúbil účasť v jeho straničke.. a ked zacítil úspech v prezidentských tak ho nechal v štichu.. presvedčený o svojej jedinečnosti oligarchami finančných skupín. hotujú si ho ako budúceho lídra, ktorý nahradí tých dožívajúcich.. tak uvidíme ako ho podržia..
a čo rieši ísť k voľbám a voliť?? čo si vyriešil svojou volebnou účasťou za posledných 23 rokov??? vždy si urobia čo chcú , neh volíš ako chceš.. to je výsledok..a ešte sa odvolávajú na mandát od občanov.. takže .. škoda chodiť k voľbám.. nimi aj tak nič neovplyvníš.. len ťa oklamú.. spomínaš ako vzniklo sdku.. len na jedny voľby?? aby sa obišiel mečiarov volebný zákon a hranica pre vstup do parlamentu??, a čo sa stalo?? rozpustili sa a vrátili k svojim pôvodným traanám?? NO NIE.. oklamali všetkých ?? OKLAMALI.. potom volíš kdh s vatikánskou zmluvou a ochhranou rodiny.. a tí čo urobia po voľbách?? spoja sa so SaS ktorá presadzuje trávu, potraty a kašle na vatikánsku zmluvu.. oklamali obe tieto strany svojich voličov??? OKLAMALI.. a prečo?? aby sa dostali ku korytu oni a nepustili tam hrabivý smer.. takto ovplyvňuje každý kto ide voliť situáciu v štáte.. TEDA NIJAKO... politici si vždy urobia svoje, bez ohľadu na sľuby pred voľbami..
a čo ked rozhodne menšina?? nehc rozhodne ako chce.. oni si urobia VŽDY čo oni chcú.. ved to vidíme už 23 rokov samostatnosti.. ktokolvek zostavil vládu vždy sklamal.. volil si kresťanské hodnoty?? no tí sa spoliji s SaS a to bol absolútny protiklad.. v čom sa ich volebne programy prelínali?? len v antifico postoji v NIČO INOM.. to isté ako keby sa dali dokopy SNS a madari.. politici si vždy urobia čo chcú a nie to čo slubovali voličom.. to isté smer a jeho istoty.. kde sú??
no je to súčasťou NIHILIZMU.. a to je asi jediná cesta z tohoto celosvetového nielen slovenského bahna..
nie.. neospravedlňuje.. sa ničím.. jednoducho neverí tej židovskej verzii.. to je všetko.. nič na tom nemení ani fakt, že takých verzií sú desiatky ba stovky.. prečo práve jediná židovská si nárokuje na tú pravdivú?? nie je o nič dôveryhodnejšia ako všetky ostatné.. prečo iné náboženstvá voláte mytológia a svoje pravda?? rovnako má právo na život aj názor o vývoji vesmíru a v tom aj zeme s človekom a zvieratami.. ako názor o stvorení.. ani jeden nie je horší ako ten druhý.. prečo svojich oponentov zosmiešňuješ??
j mám nápad.. nechodme NIKTo k voľbám.. nech sa zadrhnú bezcennými mandátmi.. ak by bola volebná účasť pod 20% NIKTO by nemohol povedať že má hlas od národa a teda právo rozhodovať.. nech zvolíte kohokolvek, aj tak si urobia čokoľvek v svoj prospech a NIKTO nehladí na svojich voličov inokedy, len v predvolebnom boji.. a to je nanič.. už nás takto okašlal tatko národa so svojim hnutím.. potom ten miki .. ked okašlal svoje strany a nerozpustil svojich 5 klúčov po víťazstve vo voľbách.. následne nás okašlal hranol ukazujúci správny smer.. a potom arogantnosť KDH a SaS dva krát zhodila vládu a teda okašlala svojich voličov.. nech s apozerám ako chcem NIET koho voliť.. ak nepohjdete k volbám, tak vašich 7 euro za hlas neschamstne NIKTO.. a zrovna NIKTO nebude vystupovať v mene národa.. lebo nebude mať na to mandát
a to sa zahral na toho spasiiteľa OĽaNO.. spomíname si? kao on bude strážnym psom demokracie a práva?? všetko pre občana?? a už je druhé volebné obdobie v parlamente a "stráži" svoje peniaze , ktoré získal za hlasy vo voľbách.. a nie viac.. viete mi niekto povedať jediné trestné oznámenie podané OĽaNO-m??? prvý krá , keď ten súdruh z trnavy oklamal voličov, tak som si povedal .. nooo. nový vietor veria mu.. ale druhý krát získal viac ako predtým.. a čo sa stalo?? zasa NIČ.. len reči a seba promo.. a žiande stráženie .. teda.. ano.. svojich niekolko milionov euro za voľby,tie si stráži velice dobre.. obraz slovenska. uveríme každému , že nás práve on prišiel spasiť.. on sa nepotrebuje pchať do vlády.. aby niečo pokazil a za niečo niesol zodpovednosť?? NEEEE.. takto je to lepšie.. a rovnakí sú tí z Nova.. tiež strážni psi.. a nič.. či SaS .. alebo Smeru.. nikto nič.. v Indii majú TRI opice.. spolu sú super.. hluchá slepá a nemá.. u nás máme všetky opice so všetkými troma nedostatkami.
dna- je nesmrteľnou dušou .. ktorú si každý druh nesie generáciami.. to ej všetko.. no neznamená to ešte stále boží pôvod.. je to len vysvetlenie pre ľudí doby bronzovej.. že niečo z nás je "nesmrteľné" a predáva sa z rodičov na deti po celé tisícročia.. to je môj výklad.. a nikde som nenašiel, že by to nemusela byť pravda.. preto mse čiastočne nesmrteľní ako ľudské pokolenie.. nie však ako jedinec.. a to ej omyl v hlavách veriacich.. oni si myslia, že nesmrteľný je jedinec... no nie je.. preto platí aj nesmrteľnosť.. aj z prachu si a na prach sa obrátiš.. lebo odovzdáš svoje dna ´dalej.. ako ľudská rasa.. a pokiaľ bude.. tak sme nesmrteľní..
no a ved?? časť druhu napreduje..iná degraduje.. zanikne.. to sa stáva.. čo je s embryom blbosť?? si nemal biologiu?? a tie stavce pozostatok chvosta má tiež každý jeden človek.. stále menšie a menšie ale sú tam.. aj to je blbosť??
a v piatich knihách mojžišovych???? zbytok je ešte endôveryhodnejší.. tie prvé aspoň opisujú židovskú púť historiou.. a nie vidiny
ak má perodická tabuľka zatiaľ 118 prvkov, z ktorých je všetko živé a neživé... v čom vidíš problém vývoja?? ved všetko je zložené z pár prvkov.. ktoré sa môžu kombinovať.. a aký krásny svet okolo nás je z nich poskladaný.. tak prečo táraš, že niečo nie je možné..
veľa rečí o ničom.. NIKTO netvrdil , že evolúcia ide po priamke.. a vo tem to je.. takže tvoj kapor môže kludne pár desiatok miliónov rokov degenerovať aby sa potom zasa pohol vpred.. to je evoluce.. prirodzený výber druhov.. prečo má embrio žiabre?? ked ich NIKDY ani ono ani človek v dnešnej podobe nepotrebujú?? nepripomína ti to evolúciu scvrknutú do 9 mesiacov?? ja viem.. tebe nie.. no mne ano..
ako môže existovať vzkriesenie?? ved NIKDE v starom zákone nie je.. prach si a v prach sa obrátiš.. to popiera akékoľvek vzkriesenie.. takže jedným dychom ho popierate aj uznávate.. ako to je možné?? ste schizofrenici??
skorpion.. poznáš bibliu?? ak ano.. čo bol o trestom?? zatemnenie mozgu?? NIe.. mesačné krvácanie evy.. pôrodné bolesti a bohovia povedali.. už sú ako my.. nie že vedia.. ale že sa rozmnožujú.. HOTOVO.. takže čo bol prvý hriech?? nemali povolené rozmnožovanie.. a im sa to podarilo.. a bolo to.. žiadna strata nesmrteľnosti.. . tá práve nastala tým, že sa začali roznožovať a prenášať svoje DNA ďalším generáciám.. to je NESMRTEĽNOSŤ ľuddského rodu.. nie balónik duša.. ale postupovanie DNA kódu od prvého páru po dnešok.. toto je odkaz toho článku starého zákona a nie táraniny o jablku zo stromu poznania.. to ej pre malé deti v prvej triede, ked sa učia čítať.. ved si to tam prečítaj na vlastné oči.. nie v knihe, čo ti to vysvetľuje.. ale priamo v niektorej biblii..
súhlas.. a k tomu pridáme sprostredkovateľské agentúry, ktoré za minimálnu mzdu dohadzujú zamestnancov veľkým firmám a sami si nechajú viac, ako dajú im.. ak ich umiestnia v rakúsku , tak im započítajú ako plat diety a minimálnej mzde.. a kamionista točí volantom 280 hodín mesačne za 400 euro na mesiac v hrubom +48 euro diet na deň v čistom.. ak odrobí 25 dní.. tak má akože slušný peniaz.. len zabúda, že dôchodok sa mu počíta z tých 400 v hrubom.. jeho nemecký kolega má pritom viac ako 3500 eur mesačne.. a z toho si sporí svoj dôchodok.. a toto ani socani ani demokrati NEZMENILI ked vládli.. lebo obe krídla majú jediný záujem.. vyžmýkať a mať čo najvyššiu mieru zisku... lebo oni sú podnikatelia.. či prví či ľaví v politickom spektre..
takže podla biblickej pravdy žiaden život večný.. bratia jehovisti.. o čom to teda hovoríte?? akých 144 000 vyvolených?? ved v prach sa obrátite.. o duši ani zmienka.. na prvky rozložení každý kto zomrie fyzicky.. a prvým hirechom bol sex.. ako som to už rozobral vo svojom blogu.. prečo?? no lebo trest si pozrite..a hned je jasné o čom bol prvý hriech.. poznanie množenia sexom.. nič iné..
Odporúčame