chorý budeš asi ty.. masaryk urobil v danom čase všetko možné aby vzniklo československo, kde bude dominancia slovanských väčšín nad inými prihraničnými menšinami... a neutláčal nikoho viac ako tomu bolo za rakúsko uhorska.. si ho neustále nemaľuj na ružovo.. bol to záujem aj víťazov prvej svetovej.. rozbiť rakúsko uhorsko.. čo sa podarilo a je to v poriadku.. prečo rakušani nekvília neustále ako maďari?? nikdy som neopčul toľko plaču z aniečím, ako neustále počúvam od maďarov.. ano.. ich veľká sláva s anevráti.. a teraz čo?? nemali prehrať vojnu.. to je všetko.. ani turci neovládajú polovičku európy ako v streoveku.. ani francúzi nekončia hranicou pod moskvou ako v stredoveku.. a ani ich nenapadne BEDÁKAŤ pre to.. berú to ako dejinný FAKT.. už by ak maďari konečne mohli zrejmé FAKTY z prehratej vojny vziať na vedomie.. bolo by načase..


