anglo saský.. na to saský akosi zabúdaš.. a pritom na ostrovoch bol základným jazykom celtik.. a nie anglo -sasčina.. ktorá je na ostrovoch vlastne jazykom dobyvateľov.. ale to yb nebolo vhodné do tvojej teorie, tak to opomínaš.. prečo?
slovania nikdy neboli významnou zložkou svetových dejín.. nikdy nevytvorili ríšu, ktorá by trvala viac ako 100 rokov.. nikdy nevykonali obsadenie cudzích štátov tak, aby vošli do dejinných písomností. teraz sa snaží úzka skupina ľudí urobiť zo SLOVÁKOV pupok europskej histórie čo vyznieva v kontexte normálneho výkladu až smiešne.. čo chce rus?? mať poriadok a pokoj okolo svojej hranice.. čo chce američan? vyrobiť problém ´daleko od seba, na ktorom zasa pohne svoj zbrojársky priemysel.. robí to pravidelne v periode asi 10 rokov.. čo by robil rus s 47 milionmi hladných ukrajincov? má dosť starostí na svojom teritoriu..

